Новини світу кредитування та банківських послуг.

Топ-5 депозитів у валюті: що обіцяє вкладникам довгий долар

Ставки за депозитами в доларах США продовжують знижуватися. За останній місяць прибутковість заощаджень у доларах США впала на 0,5-1% – до 4-8% річних. За деякими вкладами прибутковість не перевищує і 1,5% річних.

Банки мляво залучають валюту через низький обсягу кредитування в доларах і підвищення норм резервування під валютні депозити.

Banki.ua, з’ясував, які банки пропонують максимальні ставки за депозитами в доларах США строком на півроку.

Максимальну прибутковість по депозитах у доларах США строком на шість місяців пропонує банк Надра. За умови розміщення від $ 50 до $ 50 тис. ставка за вкладом становить 10,5% річних у разі виплати відсотків в кінці терміну дії договору.

dollar_250x195_1Якщо сума перевищує $ 50 тис., дохідність вкладу зростає до 11% річних. За умови щомісячного отримання відсотків ставка незалежно від суми становить 10% річних.

При достроковому розірванні договору вкладник одержить всього 0,1% річних.

Прибуток у розмірі 10,5% річних обіцяє депозит у доларах США від банку Фінансова Ініціатива. Мінімальна сума вкладу становить $ 200, а максимальна $ 1 млн. За депозитом є можливість поповнення в перші три місяці розміщення.

При достроковому розірванні депозитного договору проценти перераховуються за ставкою 0,02% річних.

9,25% річних за депозитом в доларах США на півроку пропонує Банк Кіпру. Правда, стандартна ставка по депозиту становить 9% річних, а +0,25% річних банк виплачує вкладникам, які оформили онлайн заявку.

При цьому менеджери банку самі проводять онлай-активацію клієнтам, які не знали про бонус. При достроковому розірванні договору в перші три місяці вкладник не отримує ніякого прибутку. Надалі відсотки виплатять виходячи з порівняно щедрою ставки в 4,62% річних.

Прибутковість за доларовим депозитом Євробанку становить 9,2% річних. Мінімальна сума стартує від $ 100. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку. Вклад можна поповнювати на суму від $ 100. При достроковому розірванні договору ставка складе 2,3% річних.

Банк інвестицій та заощаджень виплачує вкладникам, які оформили депозит у доларах в системі інтернет-банкінгу 9% річних. Мінімальна сума вкладу стартує від $ 500. При достроковому розірванні договору ставка знижується до 1% річних.

Скільки можна заробити на $ 1000 оформивши, найприбутковіші депозити на півроку *

Банк

Процентна ставка,% річних

Дохід за півроку, $

Банк Надра

10,5

52,5

Фінансова Ініціатива

10,5

52,5

Банк Кіпру

9,25

46,25

Євробанк

9,2

46

Банк інвестицій та заощаджень

9

45

* Дані станом на 19.08.2013

Дані з таблиці свідчать про те, що за шість місяців заробити на тисячі доларів можна близько 50 доларів.

Якщо ж говорити про депозити в гривні то прибутковість по них деякими банками декларується до 26%.

Звичайно стабільність курсу гривні і стабільність курсу долара, це як кажуть в Одесі дві великі різниці 🙂

Але в будь-якому випадку вибір за Вами.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?