Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП-5 депозитів у фунтах стерлінгів

Коли мова йде про депозит в інвалюті, вітчизняні банки пропонують не тільки євро і долар, але і фунти стерлінгів та швейцарські франки. На фунті стерлінгів, однією з найнадійніших валют світу, можна на сьогодні заробити від 1% до майже 5% річних.
Міський Комерційний Банк пропонує оформити депозит «Ваш стабільний» у фунтах стерлінгів під 4,7% річних. Виплата відсотків за вкладом здійснюється щомісячно готівкою через касу банку або на картковий рахунок, що відкривається банком безкоштовно. Депозит можна оформити на термін від 6 місяців до одного року, інвестувавши від 500 до 49 999 фунтів стерлінгів.

clip_image001

Поповнення можливе тільки протягом 30 днів з моменту відкриття рахунку. Мінімальна сума поповнення залежить від суми на депозиті, і становить, відповідно 50/500/1000 фунтів стерлінгів. Дохід з 1 тисячі фунтів стерлінгів протягом року складе 47 фунтів стерлінгів.
У Універсал Банку для оформлення в фунтах стерлінгів доступний депозит «Строковий». Мінімальна сума вкладу становить 200 фунтів стерлінгів, процентна ставка – 4,5% річних. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку. Можливість поповнення або часткового зняття коштів відсутня. Відповідно, якщо Ви інвестуєте в даний внесок 1000 фунтів стерлінгів, в кінці терміну отримуєте прибуток у розмірі 45 фунтів стерлінгів.
Банк «Фінансова ініціатива» пропонує депозит за програмою «Інтернаціональний». Для того, щоб оформити вклад на один рік під 4% річних, знадобиться від 500 фунтів. Поповнення вкладу можливе протягом 60 днів з моменту початку дії договору, а мінімальна сума поповнення складає 100 фунтів стерлінгів. Таким чином, інвестиція у розмірі 1000 фунтів стерлінгів принесе Вам 40 фунтів прибутку.

clip_image002

У Банку «Національний кредит» є депозитна програма «Мультивалютна», що дозволяє протягом року зберігати від 200 фунтів стерлінгів під 2% річних. Вклад строком на 1 рік передбачає можливість вільного поповнення. Особливістю вкладу є можливість клієнту управляти валютними ризиками.
Адже по депозиту доступні 5 валют вкладу: гривня, долар США, євро, швейцарський франк і англійський фунт. Конвертація з однієї валюти в іншу можлива без втрати відсотків. 1 тис. фунтів стерлінгів на рік – це 20 фунтів прибутку.
Банк «Хрещатик» також пропонує 2% річних за депозитом «Альтернативний» в фунтах. Мінімальна сума вкладу становить 500 фунтів. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний рахунок або через касу банку. Можливість поповнення або часткового зняття відсутня.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?