Новини світу кредитування та банківських послуг.

Топ-5 Android-додатків для контролю фінансів

Якщо у вас до кінця місяця не залишається ні гривні, і ви не розумієте, куди пішли всі гроші, то встановіть на телефон спеціальну програму, яка допоможе контролювати витрати. Хоча б залишаться спогади.

Ось рейтинг найпопулярніших додатків з контролю за фінансами для смартфонів на Android. Всі вони працюють за принципом лічильника грошей. Ви вказуєте суму доходів і витрат, а потім розумієте, на чому можна заощадити. Такі програми допомагають побачити, що купуючи щоранку каву в кафе за 30 грн., в рік на нього йде 11,8 тис. На ці гроші можна непогано відпочити влітку.

Список ранжований за кількістю скачувань і середньою оцінкою користувачів.

1. AndroMoney (більше 1 млн. завантажень, оцінка – 4,7 з 5, безкоштовно)

clip_image002
Самая скачувана програма з найвищою оцінкою. У ній легко працювати. Можна мати кілька облікових записів у будь-якій валюті, вибудовувати графіки, гістограми, тренди витрат і доходів.

2. Щоденні Витрати (більше 1 млн. завантажень, оцінка – 4,5 з 5, безкоштовно)

clip_image004
У додатку можна групувати витрати за періодами, планувати повторювані записи, класифікувати їх за категоріями і т.д. Програма працює на дев’яти мовах.

3. Money Lover (більше 1 млн. завантажень, оцінка – 4,4 з 5, є платний контент)

clip_image006
Цікава особливість програми в тому, що вона дозволяє додавати такі незвичайні категорії як дохід від виграшів або продажу майна, витрати на побачення або поїздки за кордон. Облік можна вести в 45 видах валют.

4. Money Manager (більше 1 млн. завантажень, оцінка – 4,4 з 5, є платний контент)

clip_image008

З особливостей: програма доступна з персонального комп’ютера, можна управляти подвійними записами, встановити Автоплатіж по кредиту в потрібний день, можна відправляти дані по електронній пошті або на інший телефон, експортувати в Excel.

5. Toshl Finance (більше 1 млн. завантажень, оцінка – 4,3 з 5, є платний контент)
clip_image010

Газета «New York Times» назвала додаток одним з лідерів по контролю за фінансами. Усередині ви знайдете героя, який відстежує витрати і дає фінансові поради. Має опцію нагадування платежів по кредитах, може конвертувати валюту і показувати поточні курси.

Дані програми допоможуть Вам зрозуміти куди ідуть гроші і як саме Ви можете заощадити. Тому їх користь важко переоцінити, варто лише подолати свою лінь вести точний облік витрат та доходів. Шкода, що майже всі данні програми не мають української локалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?