Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП 3 кредитів на придбання б / у автомобілів

Середні ставки по автокредитах на старі автомобілі знижуються. При цьому на ринку з’явилися кредитні пропозиції зі ставкою 0,01% річних.

Так середні реальні (з урахуванням всіх комісій) ставки по кредитах в гривні на старі автомобілі за станом на 18.05.2017 р склали: по кредитах на іномарки строком на 1 рік – 19,98% річних, за кредитами на вітчизняні авто на той же термін – 18,84% річних. При цьому на початок року ставки були дещо вищими 20,63% і 19,43% річних відповідно.

Динаміка середніх реальних ставок по автокредитах на б / у іномарки в 2017 році,% річних

«Ринок автокредитування щорічно показує позитивну динаміку зростання в кінці першого кварталу, 2017 рік – не виняток. Банки, розуміючи цю тенденцію, підготувалися і розробили цікаві програми для своїх клієнтів, зберігаючи при цьому свою частку продажів »- коментує ситуацію прес-служба Ощадбанку . «Початок року на ринку продажів автомобілів відзначено позитивними тенденціями, і ми очікуємо подальше зростання автокредитування протягом року» – погоджується з колегами керівник напрямку автокредитування ТАСкомбанк .

Найбільш значною подією сегмента кредитування на б / у авто стала поява на ринку партнерської програми кредитування під номінальну ставку 0,01%. Таку пропозицію розробив ТАСкомбанк для клієнтів салонів «Богдан Трейд-Ін» на кредити на б / у іномарки терміном до 1 року і авансом від 60%. Але незважаючи на це, отримати кредит «на шару» все одно не вийде – покупець авто повинен оплатити всі супутні витрати – КАСКО і страхування життя, послуги нотаріуса і по реєстрації авто. Таким чином, «… кожен такий« 0 »має свою вартість» – застерігають позичальників в прес-службі Ощадбанку.

Топ-3 автокредитів на б / у іномарки з найнижчою номінальною ставкою кредитування за станом на 18.05.2017 р

банк

Максимальна сума, грн

термін до

Аванс від,% вартості авто

Номінальна ставка,% річних

Комісія

  

ТАСкомбанк / Кредит на авто в салонах «Богдан Трейд-Ін» на бу автомобілі

н / д

1 року

60

0,01

Кредобанк / Вибір

750 000

1 року

20

13,99

Одноразова комісія -3,99% + 499 грн. за перевірку документів

РАДАБАНК / Автокредитування

1 000 000

5 років

50

14

Одноразова комісія -2% і щомісячна комісія – 0,1% від суми

Джерело:
http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?