Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП-10 пропозицій короткострокових депозитів на місяць

Якщо Ви вирішили приберегти свою відпустку на осінній оксамитовий сезон, і до початку безтурботного відпочинку залишився ще місяць, наявні заощадження можна збільшити, оформивши короткостроковий депозит в одному з банків.
У Банку «Стандарт» з цієї нагоди мається вклад «Депозитний конструктор». Дана пропозиція передбачає розміщення коштів на термін від 15 до 60 днів з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. При розміщенні депозиту на 1 місяць процентна ставка становить 23% річних. А це означає, що в разі інвестування в депозит коштів на суму 10 тисяч гривень прибуток складе 191,67 грн.
Євробанк пропонує депозит iDepo з виплатою відсотків в кінці терміну. Даний вклад можна оформити через сайт банку або по телефону. Депозит доступний для оформлення в таких містах, як Київ та Одеса. Можливість оформлення в інших містах розглядається індивідуально.

clip_image001

У разі відкриття вкладу строком на 1 місяць процентна ставка складе 22% річних. Розмір депозиту повинен бути в межах від 5 тис. грн. до 20 тис. грн. У разі оформлення вкладу на суму 10 тисяч гривень, прибуток, отриманий клієнтом, складе 183 грн.
Аналогічну процентну ставку пропонує і Ідея Банк за депозитом «Безпечний онлайн». Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. Виплата відсотків здійснюється щомісяця. Протягом дії терміну вкладу депозит можна поповнювати. Як і в попередньому випадку, заробіток на 10 тисячах гривень складе 183 гривні.
Ще один депозит такого роду – це вклад «Ексклюзивний» від Імексбанку . Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний / картковий рахунок. Важливо також врахувати, що виплата відсотків на платіжні карти здійснюється за різними тарифами: на Visa Electron – безкоштовно, на картку НСМЕП – 10 гривень, на Visa Classic – 50 гривень, на Visa Gold – 300 гривень.
Як бачимо, найбільш вигідним залишається перший варіант. Враховуючи те, що процентна ставка по депозиту складає 22% річних, прибуток від нього також буде 183 гривні.

clip_image002

Депозит «Лояльний on-line» від Дельта Банку передбачає процентну ставку в розмірі 21,5% річних. Мінімальна сума вкладу становить 5000 гривень, виплата відсотків здійснюється в кінці строку на платіжну карту «Ощадна карта № 1». Прибуток від 10 тисяч гривень складе 179,17 грн.
Така ж процентна ставка передбачена і пропозицією «Депозитний конструктор» від ПУМБ . Мінімальна сума вкладу становить всього 100 гривень. Виплата відсотків може здійснюватись на вибір клієнта: кожні сім днів або в кінці строку. За бажанням клієнта вклад можна також поповнювати. Прибуток від 10 тисяч гривень, аналогічно попередньому пропозицією, складе 179,17 гривень.
Відсоткова ставка по депозиту «Оперативний» від банку Русский Стандарт становить 20,5% річних. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний / картковий рахунок. Інвестувавши 10 тисяч, клієнт отримує додатково 170, 83 грн. прибутку.

КБ Надра пропонує депозит «Сімейний капітал» з виплатою відсотків в кінці терміну. Відсоткова ставка по депозиту складає 20,14% річних. Вкладники можуть розмістити на депозиті суму від 50 до 40 000 гривень. Прибуток від 10

clip_image003

тисяч гривень складе 167,83 грн.
Відсоткова ставка по депозиту від Альфа-Банку складає 20% річних. Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень. Інвестувавши 10 тисяч гривень, протягом місяця можна заробити 166,67 грн.
Подібна пропозиція є й у банку «Київська Русь». Депозит «Незалежність 2014» дає 20% річних за умови розміщення коштів строком на 1 місяць. Акційний вклад діє з 1 по 31 серпня, а мінімальна сума депозиту становить 1000 гривень.
В кінці терміну дії вкладу проценти перераховуються на поточний рахунок вкладника. Як і в Альфа-Банку, заробіток на 10 тисячах гривень складе 166,67 грн.
Як бачимо, зберігши накопичені гроші в надійному місці, можна збільшити розмір заощаджень на 160-190 гривень протягом одного місяця.
Ознайомитися з іншими депозитними пропозиціями Ви можете в рубриці «Депозити».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?