Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП-10 незвичайних добре оплачуваних професій Києва

Сьогодні питання працевлаштування для багатьох українців стоїть гостро. Чи можливо в Києві знайти цікаву та незвичну роботу з високим доходом?

Середня заробітна плата українців у червні за даними Державної служби статистики склала трохи більше ніж 3600 гривень. По регіонах найвища середня заробітна плата традиційно зафіксована в Києві на рівні 5425 гривень.

Як відзначають аналітики Держстату, найвища середня зарплата в червні у працівників авіаційної галузі – 11 673 гривень. Середній заробіток фінансистів і страхових агентів склав 6738 гривень. Найнижча оплата праці, згідно з даними Держстату, у працівників пошти – 1 971 гривень і в сільському господарстві – 2391 гривень.

Чи не багатьох вражають такі цифри, тому проблема пошуку цікавої і добре оплачуваної роботи, як ніколи, актуальна. Існує стереотип, що в Україні серед найбільш оплачуваних професій, як правило, топ-менеджери, юристи, працівники IT-сфери та інші. Однак ви будете здивовані, дізнавшись, що деякі представники розважальної індустрії, сфери обслуговування також можуть непогано заробляти в Києві.

Журналіст звернувся за допомогою в Rabota.ua і довідався більше про незвичайні пропозиції на ринку праці столиці від найщедріших роботодавців.

clip_image002

Отже, перше місце в рейтингу зайняла вакансія «Керівник з розвитку глянцевого видання» з оплатою 20 тисяч гривень на місяць. Від кандидата на посаду з оригінальною назвою вимагається амбітність і харизматичність, вмотивованість на високу оплату праці.

«Якщо ви знаєте, що можете більше і готові довести це, націлені на результат (в тому числі власний фінансовий результат), здатні згуртувати навколо себе колектив, стати авторитетом для співробітників і зуміти їх « замотивувати », тоді ми пропонуємо вакансію, яка дозволить реалізувати себе », – говорить роботодавець.

На другому місці знаходиться вакансія з загадковою назвою «System Administrator non-vulgaris» із зарплатою в 20 тисяч гривень.

«Володарям протоколів і повелителям офісних мереж присвячується … У далеких темних глибинах величезних Дата-центрів потрібно налаштовувати і адмініструвати групи серверів комерційного призначення», – йдеться в оголошенні.

Роботодавець обіцяє «поїздку до Львова, будинок в околицях Львівській площі, винагорода за подвиги – до 20 тисяч золотих, вірного коня, зручне сідло і гнучкий графік – додому можна не йти».

clip_image004

На третьому місці пропозиція для супротивників восьмигодинного робочого дня в офісі. Якщо для вас лазня – «не лише ремесло, але й улюблена справа», тоді вакансія «Банщика -пармейстера» з оплатою в 15 тисяч гривень – ваша. Роботодавець, крім стандартних вимог, просить вказати в резюме ріст, вагу, ставлення до релігії, докласти фото, найбільш точно характеризують особистість, прокоментувати девіз «Менше тексту, більше діла!»

Четверте місце рейтингу займає вакансія «Ембріолог» із зарплатою 12 тисяч гривень на місяць. Роботодавець готовий брати фахівця з досвідом на зручний йому графік.

На п’ятому місці – вакансія «Репродуктолог», кандидату обіцяю 15 тисяч гривень на місяць. Якщо для вас такі непрості терміни, як ехогістеросальпінгографія, контрольована індукція овуляції, екстракорпоральне запліднення – не порожній звук, тоді це робота для вас.

На шостому місці знаходиться вакансія для любителів туризму – «Ведучий програми про подорожі» з оплатою 10 000 гривень на clip_image006місяць. Роботодавець невередливий, компанія шукає молоду людину від 25 до 32 років. Якщо у вас приваблива зовнішність, хороша дикція і відмінне почуття гумору – ви сміливо можете пробувати щастя.

Сьоме місце рейтингу дісталось найцікавішій вакансії «Модельєр взуттєвого виробництва» з оплатою 18 000 гривень. Кандидат повинен бути готовий не тільки до створення перспективних моделей взуття від ескізу до запуску у виробництво, а й до багато чого іншого. Наприклад, модельєр повинен вести переговори, укладати договори, приймати участь в дизайн-бюро на етапі формування колекції та багато іншого.
clip_image008

На восьмому місці розташувалась вакансія для сімейної пари «Помічники по господарству» з оплатою 17 000 гривень на двох. Умови роботи: з проживанням, можливий переїзд сім’ї за кордон.

На дев’ятому місці розташувалась схожа пропозиція. Доброзичливий чоловік розшукує «домробітницю» і обіцяє 12 тисяч гривень на місяць. До резюме просять обов’язково докладати три великі фотографії.

Завершує десятку незвичайних вакансій «Танцівниця в готель Інтерконтиненталь» з оплатою 11000 гривень. Головне для роботодавця – вміння красиво танцювати «go-go». Якщо ви не бажаєте з ранку до вечора сидіти в офісному кріслі і дивитись в монітор, можливо, робота на вечірках саме для вас.

Список незвичайних професій нескінченний і якщо постаратись, кожен може знайти безліч нестандартних ідей заради більш високого заробітку.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?