Новини світу кредитування та банківських послуг.

ТОП-10 найбільш швидкозростаючих банків 1 півріччя

Кредитний портфель банківської системи України в 1 півріччі виріс всього на 2,15% (17,6 млрд. гривень). Але багатьом банкам за рахунок органічного та неорганічного зростання вдалося істотно наростити свій кредитний портфель. Портал «Мінфін» склав рейтинг банків, які були найбільш активні в роздачі кредитів.

Абсолютні і відносні лідери

Рейтинг лідерів за абсолютним приростом кредитного портфеля передбачувано очолює найбільша фінустанова України – Приватбанк . За 1 півріччя його портфель зріс на 12 млрд. гривень. Сумарно він уже перевищив 125 млрд. гривень, що більше, ніж у трьох найближчих переслідувачів разом узятих.

Срібло забирає « Дельта Банк »Миколи Лагуна, чий кредитний портфель виріс на 10 млрд. гривень. Фінустанова відоме як один з найсильніших роздрібних гравців. Споживче кредитування в числі пріоритетних напрямків діяльності банку, і судячи з усього, поки ставка на «до потреби» забезпечує зростання, багаторазово перевищує середньоринковий.

Замикає трійку ще один банк з числа найбільших – Сбербанк Росії . «Дочка» російського гіганта наростила кредитний портфель на 2,8 млрд. гривень.

Слідом йде іншу фінустанову з російським капіталом – Альфа-Банк (Україна), ВАБ Банк Олега Бахматюка, Златобанк (власник – Олена Якименко), Надра Банк Дмитра Фірташа, банк «Форум» Вадима Новинського, «Фінансова ініціатива» того ж Бахматюка, а також Ф ідобанк Олександра Адарича.

ТОП 10 абсолют

У рейтингу відносного зростання з попередньої десятки є тільки Дельта Банк, Фідобанк і Златобанк. Але очолюють його не вони, а City Commerce Bank (Міський комерційний банк), якому вдалося наростити кредитний портфель на 82% до більш ніж півтора мільярда гривень за перші шість місяців року. Банком володіють 4 фізособи через ТОВ «Глобал Фінансіал Менеджмент Груп».

Другу сходинку за динамікою зростання зайняв Фідобанк Олександра Адарича, який нещодавно завершив купівлю австрійської доньки Erste Group в Україні. Інший банк Адарича, Євробанк , також у десятці динамічно зростаючих. Крім цього, там присутні ТАСкомбанк Сергія Тігіпка, Єврогазбанк колишнього глави «Нафтогазу» Олексія Івченка, активно працює в роздробі Платинум Банк (акціонерами є іноземні фонди), і банк «Союз» (ТОВ «Капітал Енерго Систем»), і Міжнародний інвестиційний банк Петра Порошенко.

ТОП 10 относит(1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?