Новини світу кредитування та банківських послуг.

Терміновий кредит з відкритими простроченнями

Стрімкий розвиток банківського кредитування призвів до того, що позики стали надавати без перевірок платоспроможності клієнтів.

Це призвело до того, що особливої актуальності набуло питання, чи можна отримати терміновий кредит з відкритими простроченнями.

Можна перекредитуватися в іншому банку, але при наявності простроченої заборгованості позичальники, як правило, отримують відмови. Альтернативою можуть стати мікропозики.

Мікропозики – це кредити до 5-20 тисяч гривень, які видаються на короткі терміни (частіше до 30 днів, але можуть бути і більш тривалі періоди – до 12 місяців).

Це беззаставні позики, при яких не потрібно поручительство. Кошти надаються на різні цілі.

Процентна ставка 0,8-3% в день. Умови надання визначають їх основні відмінності від банківських кредитів:

 1. Мікропозики видаються фінансовими організаціями, а не банками;
 2. Вони не припускають перевірку платоспроможності клієнта і його кредитної історії та можуть видаватися за наявності поточних прострочень;
 3. Оформляються мікропозики швидко;
 4. Лояльні вимоги до позичальників і мінімальний пакет документів;
 5. Відсотки набагато вище, ніж при банківському кредитуванні. Це обумовлено високим ризиком таких операцій. Так як ці кредити надаються на короткі терміни, ставка більше 300% річних не є обтяжує клієнтів;
 6. Погашаються вони, як правило, щотижня;
 7. Схвалення займає не більше пари хвилин, а вже через 15-20 хвилин гроші надаються позичальнику;
 8. Низький відсоток негативних відповідей. Відмовити можуть, якщо у позичальника були прострочення саме в цій організації або він вказав недостовірну інформацію.

clip_image001

Як отримати мікрокредит?

Щоб отримати терміновий кредит з відкритими простроченнями потрібно просто подати заявку на сайті організації або у відділенні.

Щоб отримати гроші потрібно задовольняти вимогам організації, у кожної організації вони різні, але зводяться до наступного:

 • громадянство України;
 • вік 18-75 років;
 • є реєстрація;
 • є постійний дохід;
 • є мобільний телефон.

Весь процес оформлення і виплати грошей не займе більше 30-40 хвилин. Причому відразу можна відправити заявки в кілька організацій і, найімовірніше, скрізь буде отримано схвалення.

Кошти виплачуються будь-яким зручним для позичальника способом: на особисту картку або рахунок, електронний гаманець, готівкою в касі МФО або банківським переказом. Найшвидший спосіб – це банківські картки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?