Новини світу кредитування та банківських послуг.

Терміновий кредит, де отримати: особливості та переваги

Син розбив машину в ДТП, потрібне лікування, колега запросив на ювілей – життя часто підкидає нам подібні непередбачені ситуації, які вимагають вкладення фінансових коштів. Добре, якщо є заощадження. Що робити, якщо їх немає? Можна оформити терміновий кредит. Це дозволить отримати потрібну суму готівкою і в максимально стислі терміни. Залишилось розібратись в особливостях термінового кредитування.

clip_image001

Особливості термінових кредитів
Терміновий кредит передбачає взяття певної суми на конкретний термін (всі умови кредитування прописуються в договорі). Розберемось, у чому особливості таких кредитів:
– При оформленні строкових кредитів, як правило, можна розраховувати на отримання невеликої суми. Але ліміт відрізняється в різних кредитних організаціях – це може бути сума до 20 тисяч гривень;
– Швидке оформлення кредиту – немає необхідності збирати масу довідок, що підтверджують рівень платоспроможності і тривалий час чекати прийняття рішення по кредиту. Термінові позики можна оформити в день звернення в кредитну організацію;
– Мінімальний пакет документів – для кредитування не потрібні довідки про доходи та інші документи, що підтверджують рівень платоспроможності;
– Відсутність необхідності надавати заставне майно або шукати поручителів, які готові були б взяти на себе відповідальність з погашення кредиту;
– Короткий термін кредитування – терміновий кредит можна оформляти навіть на пару тижнів, а максимум до року.

Де можна оформити терміновий кредит
У позичальників існує два варіанти. Перший – це звернутися в мікрофінансову організацію, де оперативно оформлять кредит. Підібрати потрібну організацію можна, орієнтуючись на рекомендації знайомих або ж відгуки клієнтів в інтернеті (icredit.ua, microcredit.ua та інші).
Другий варіант – це звернутись в банк. Але отримати терміновий кредит з наданням мінімального пакета документів можна буде лише у разі, якщо позичальник вже раніше був клієнтом банку. Тому пропозиції мікрокредитних організації все-таки мають перевагу.

Вимоги до позичальників для отримання позики

Мікрофінансові організації висувають мінімальні вимоги до своїх клієнтів:
– Працездатний вік (у більшості випадків, від 18 і аж до 60 років);
– Наявність прописки в тому регіоні, де оформляється кредит.

Документи, необхідні для оформлення строкового кредиту

Точний перелік може дещо відрізнятися в різних кредитних організаціях. В цілому ж, при оформленні позики необхідно надати лише:
– Паспорт з пропискою;
– Ідентифікаційний номер.

Процедура оформлення термінової позики

Отримати гроші можна в день звернення. Для цього на сайті компанії необхідно заповнити анкету-заяву, в якій зазначаються персональні дані (прізвище та ім’я), бажану сума позики, контактний телефон. Кредитний експерт вивчить заявку і в разі позитивного рішення про кредитування, сам передзвонить, щоб обумовити зручний час підписання договору.
Залишається підійти в офіс компанії, щоб особисто пред’явити документи і підписати кредитний договір. Там же можна отримати кошти готівкою.

Переваги термінових кредитів
1. Можливість оформити кредит безробітним людям. Сьогодні багато хто працює без офіційного працевлаштування. І якщо в банку такі люди просто не можуть оформити позику, то в мікрофінансовій організації – запросто. Більш того, терміновий займ – просто порятунок для тих, хто раптово втратив роботу і знаходиться у пошуках нової.
2. Немає необхідності вказувати мету взяття кредиту. Отримані гроші можна використовувати на свій розсуд. Важливо й те, що кошти видаються готівкою, а не на карту.
3. Індивідуальний графік погашення. Кредитування в банку передбачає оформлення позики із строгим графіком погашення – на півроку, рік і так далі. В мікрофінансової ж організації можна оформити терміновий кредит навіть на чотири тижні, якщо не вистачило коштів до чергової зарплати.
4. Можливість скористатись кредитним калькулятором. На сайті мікрофінансової компанії представлений безкоштовний сервіс – кредитний калькулятор онлайн. З його допомогою можна прорахувати оптимальний термін кредитування. Досить ввести бажану суму позики і відзначити термін кредитування, як буде показана сума регулярних внесків. Якщо змінити суму або термін позики, то автоматично зміниться і сума.
5. Прозорі умови строкових кредитів – тут не передбачені комісії за оформлення позики і так далі. Нараховуються тільки лише відсотки за час користування позикою. І сума, що підлягає виплаті, чітко прописана в договорі. Тому при погашенні позики не виникнуть непорозуміння, за що нарахування додаткових відсотків.

Одним словом, терміновий кредит – це оптимальний варіант кредитування для тих, кому гроші потрібні швидко і з мінімальними вимогами до позичальника.
Залишається додати, що при таких значних перевагах, потрібно пам’ятати й про єдине зобов’язанні позичальника – повністю оплатити взятий кредит в зазначений у договорі термін. Та що переплата буде більшою ніж в банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?