Новини світу кредитування та банківських послуг.

Терміново потрібні гроші

Бувають в нашому житті такі ситуації, коли нам терміново потрібні гроші і за всяку ціну. Ось тоді-то і починаються раптові проблеми. Колеги, ще вчора готові зайняти Вам ненадовго будь-яку суму, сьогодні чомусь відмовляють. Друзі поголовно опиняються «самі на нулі», а рідня тільки що зробила велику покупку і вгатила туди все, що було відкладено. А питання де взяти грошей , та ще й швидко, свердлить нам мозок і не дає заснути. Що робити?

Раніше я Вам вже розповідав, яку небезпеку несуть в собі кредитні карти і як вони можуть нашкодити нашій спокійного життя. Тепер два слова про їхню користь. Певні фінанси по них таки отримати можна і, головне, швидко. А коли нам терміново потрібні гроші, то нас далеко не завжди хвилює коли, кому і скільки доведеться віддати. Тобто виходить, що можуть кредитки і виручити іноді.

А щоб це було дійсно швидко, об’ємно і безболісно, потрібно, на всяк випадок, бути готовим до цього моменту.

118 Перша проблема, яка може встати, це те, що у Вас тупо немає кредиток. Вам це було не потрібно, і Ви в банк не зверталися, від пропозицій відмовлялися, рекламу ігнорували. Загалом, все правильно. Поки є на що жити, чужі гроші нам не потрібні. Але от якщо на горизонті замаячила можливість фінансових труднощів, нехай і тимчасових, то про грошове гаманці на крайній випадок у вигляді кредитних карт варто потурбуватися. Це краще робити, поки у Вас відносна стабільність і Ви можете попросити в банку картку з пристойним лімітом, не йдучи на всілякі хитрощі. В крайньому випадку, Ви можете її не активувати деякий час або просто не користуватися.

Далі, якщо Вам терміново потрібні гроші не одночасно з усіх кредиток, а більш важлива загальна сума, яку Ви могли б отримати, то можна попрацювати над збільшенням ліміту кредитування. Ви берете кредитну карту з найменшим лімітом і користуєтеся нею, поки не виберіть весь ліміт практично до кінця. При цьому бажано використовувати кредитку в різних операціях. І зняття готівки в банкоматах, і оплата по безналу в супермаркетах або на заправних станціях. Далі погашаєте повністю заборгованість використовуючи засоби іншої кредитної карти, яка здається Вам менше перспективною для збільшення ліміту. Тільки робите це не перерахуванням з картки на картку, адже для банку Ви заможний клієнт і погашаєте свою заборгованість після отримання солідної зарплати або прибутку від бізнесу. Після таких операцій перший банк або сам збільшить Вам розмір кредитної лінії або схвалить Вашу заявку на збільшення ліміту. У мене таким чином виходило розганяти кредитки до максимуму.

Наступне, про що потрібно подумати, це про збереження позитивної кредитної історії. Я маю на увазі не все Ваше досьє у всіх бюро кредитних історій , воно то напевно буде зіпсовано. Адже якщо нам терміново потрібні гроші, то, швидше за все, так само терміново віддати їх у нас не вийде. А ось подбати про збереження свого позитивного іміджу в деяких банках стоїть. Як і у випадку з роботою над збільшенням ліміту, поки Ви вчасно платите за кредитками, для банку Ви є позитивним героєм. Такий клієнт для банку навіть більш цінний, ніж новий, взагалі без будь-якої кредитної історії. А значить, що банк може запропонувати Вам інший свій продукт на більш пільгових умовах і видати кредит практично без перевірки. Адже Ви вже зарекомендували себе з хорошого боку. Враховуючи, що додаткові гроші нам зараз як не можна до речі, це буде дуже корисно.

І навіть, якщо нам і не доведеться скористатися запропонованим лімітом, то в майбутньому налагоджені відносини в одному з банків нам можуть стати в нагоді. Адже ситуація з фінансовими труднощами може повторитися.

Отже, грошей ми взяли. І не за горами питання, як ми будемо повертати борг . Однак це вже теми інших статей. Залишайтеся з нами.

29 Responses to Терміново потрібні гроші

 • вам потрібен кредит готівкою для фінансування будинку, для бізнесу або компанії, подати заявку на доступні кредити сьогодні з легким процедурам. зв’язатись info.maximolena @ gmail.com Максим Олена

 • вам потрібен кредит на купівлю будинку, щоб купити автомобіль, щоб погасити заборгованість або для вас, щоб зберегти свою фінансову плавучої?
  турбуватися не більше, і напишіть нам на betterdaysinvestment@gmail.com і ваші фінансові проблеми будуть вирішені раз і назавжди.

  • Здравствуйте! помогите взять кредит, мне срочно нужны деньги банк не дают так как когда то давно была просрочка в привате, сейчас продолжаю пользоваться кредитной картой привата всё нормально а кредитная история всё равно уже испорчена. зароботок стабильный хороший, готова расмотреть любые условия

   • На даний момент лише мікрофінасові організації готові кредитувати громядян з поганою КІ.

 • необхідний кредит,СПД,довідка про доходи,Чернівці

 • доброго дня! срочно потрібні 10000 грн. де і як можна взяти, як най швидше… є СПД…

  • Найшвидший варіант, звичайно мікропозики – наприклад в компанії iCredit та інших. Для оформлення потрібен паспорт та код, проте не забувайте про великі відсотки. Та й видають там до 2500-3000 грн. Звичайно можуть допомгти й ломбарди – але потрібна застава.

 • ПОЖАЛУСТА ПОМОГИТЕ ВЗЯТЬ КРЕДИТ ХОТЯБЫ 3000гривен на термин две ниделли оддам с процентами бо изза старшого брата наша симя у банках у чорному списку

 • доброго дня,можна у вас оформити кредит в розмірі 25 000 – 30 000
  грн.для пргашення просрочок поіншим кредитам?

 • Потрібно терміново 5000тис. грн. Вже!

 • Потрібно 40 тис грн. для погашеня кредиту. щоб неспортили кред.історію

  • Степан коли немаэ можливосты вносити плажі краще зразу звернутись до банку кредитору з проханням відтермінувати виплати або скласти новий графік на більший термін, але з меншими виплатами.

 • Терміново потрібні 30000 грн для погашення позики. Погана КІ

  • Лише два варіанти – взяти гроші під заставу або спробувати мікропозики (проте вони також можуть перевірять КІ)

 • потрібно строчну 20000 грн допоможіть будь ласка

 • Хто може допомогти отримати кредит в розмірі 50000Гр з поганою кредитною історією? За винагороду)))

 • Дуже потрібна грошова позика у приватної особи у розмірі 4 000 грн лише на місяць, готова платити проценти, мікропозики і банки не потрібні, буду дуже вдячна

 • терміново потрібно 25тисяч гривень ,на 5-6місяців.працюю офіційно,готова віддавати з %%%%%%%,можу залишити заставу якусь.тел 0993440554

 • Завтра потрібні 7 тис.хто готовий позичити , пишіть.

 • Терміново потрабні гроші в борг від приватної особи в 40000 грн. на 2 роки. Банки та посередники прохання нетурбувати.
  В житі склалась важка ситуація ніяк неможу вилізти з боргів . На даний момент змінив місце праці на більш оплачуване Прогамміст 1с 8.2
  Зараз потрібно розрахуватися з боргами. Щоб зконцентруватись на роботі та заробляти гроші.
  Прохання допоможіть терміново .
  тел : 050 431 66 57
  м.Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?