Новини світу кредитування та банківських послуг.

Термін дії кредитки минув: що далі?

Усі банківські карти мають свій термін дії, в тому числі і кредитні. Як перевипустити кредитну карту, дізнаємось разом.
Перевипустити кредитну карту «Універсальна» можна в будь-якому відділенні ПриватБанку за наявності паспорта. У фінустанові обіцяють, що цей процес займе не більше 15 хвилин. Іменна карта буде готова протягом 14 днів. Неіменну можна буде отримати відразу. Відповідно, випуск останньої є безкоштовним, а першої – коштуватиме 50 гривень.
Якщо у Вас закінчується термін дії кредитної картки від Альфа-Банку , потрібно зателефонувати на гарячу лінію, і уточнити, чи дає фінустанова згоду на перевипуск Вашої карти, і там же замовити нову. Вартість перевипуску залежить від самої карти і того, коли саме вона була випущена, але він може також бути і безкоштовним.
Для перевипуску кредитної картки від Дельта Банку слід звернутись в одне з відділень фінустанови з паспортом та ідентифікаційним кодом. Оскільки перевипуск здійснюється з ініціативи банку, ВІН НЕ ТАРИФІКУЄТЬСЯ. Неіменну карту можна буде отримати відразу ж, на місці, а на іменну в Києві доведеться чекати 7 днів, в регіонах – 8 днів.

clip_image001

ОТП Банк пролонгує кредитні карти автоматично і безкоштовно. Якщо термін дії кредитної картки закінчився – потрібно просто, маючи при собі паспорт, прийти до того відділення, в якому вона була випущена (якщо Ви, звичайно, не міняли попередньо адресу доставки), і забрати вже готовий пластик.
Кредитний договір і кредитна карта від Платинум Банку діють протягом 3 років. Згідно з угодою, за цей час клієнт зобов’язується повністю погасити заборгованість по кредитній карті. Якщо не встигне – буде нараховуватись пеня. Щоб отримати новий пластик потрібно буде підписувати новий кредитний договір.
Якщо закінчився термін дії кредитної картки від Райффайзен Банку Аваль , але Ви хочете продовжити «кредитну» співпрацю з банком, потрібно буде звернутись у відділення і писати заяву про пролонгацію карти, після чого фінустанова прийме своє рішення. Якщо не встигли погасити всю заборгованість до закінчення терміну дії картки – нічого страшного. Адже погашати залишок боргу можна буде через касу фінустанови.
Власникам кредитної картки від ПУМБ краще завчасно потурбуватись про перевипуск: написати відповідну заяву в тому відділенні, в якому вона була випущена за 2 тижні до закінчення терміну дії. Перевипуск карти платний. Сума, яку доведеться сплатити, залежить від типу картки.

clip_image002

Кредитну карту від банку Ренесанс Кредит Ви отримаєте відразу ж після звернення до відділення (якщо пластик є в наявності), при цьому – абсолютно безкоштовно.
Коли термін дії кредитної картки від банку Русский Стандарт закінчується, рахунок не закривається. Перевипуск карти – безкоштовний, і може бути здійснений автоматично (нова карта буде доставлена на відділення або ж поштою додому) або після написання відповідної заяви у відділенні. Інформацію по кожній окремій карті потрібно уточнювати на гарячій лінії.
Одні кредитні карти від Укрсоцбанку пролонгируются автоматично, для пролонгації інших потрібно звертатись у відділення. Щоб не «прогавити» пролонгацію, краще на початку останнього місяця, зазначеного на карті, подзвонити на номер гарячої лінії, і уточнити, чи буде карта пролонгована автоматично, або ж потрібно відвідати відділення.
За випуск карти з клієнта стягується сума річного обслуговування, якщо кредитна карта була відкрита до зарплатної – відкриття та обслуговування є безкоштовними.
У кожного банку – свої правила. Одні пролонгують кредитні карти автоматично, і, по закінченню терміну дії старого пластика, новий вже чекатиме Вас у відділенні. Інші – вимагають написання заяви на перевипуск, і навіть – підписання нового кредитного договору.
Оплата перевипуску також змінна, але, в більшості випадків, здійснюється безкоштовна. Якщо Ви не знайшли свою кредитну карту в нашому списку, краще завчасно потурбуватись про перевипуск, звернувшись на телефон гарячої лінії.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?