Новини світу кредитування та банківських послуг.

Телефон у кредит

Поки сам не зіткнешся з схожою проблемою, нерозуміючи розводиш руками: Навіщо люди беруть телефони в кредит ? Що не кажи, а зустрічають у нас досі «по одягу». Раніше, оцінюючи на погляд співрозмовника, ознакою успішності вважали дорогі годинники, якісне взуття і стильний краватка. Зараз це, звичайно, телефон. Часом, розмовляючи зі своїми знайомими, боїшся відповісти на дзвінок, діставши при цьому стародавню пошарпану «розкладачку».

Інша справа, якщо б у тебе був смартфон (айфон, айпед і ще щось матірне в цьому роді) з купою функцій, половина з яких ти навіть не знаєш, як працює і навіщо воно вааще потрібно. Зате, значимість використовуваної тобою речі як би піднімає і твою значущість.

Але така хрень коштує хай і не так, як квартира всередині Садового, але з Вашою зарплатою (стипендією, пенсією) це практично одне і теж. Але ж буває, що хочеться так, аж вилиці зводить! Або дійсно для понтів потрібно, щоб оцінили.

Ось і спливає в пам’яті знайоме нам вже слово «кредит». Але, давайте розглянемо плюси і мінуси покупки телефону в кредит. З чим ми готові розлучитися і що придбати натомість?

Мінус покупки мобільного телефону в кредит це підвищена відсоткова ставка. Навіть вище, ніж у будь-якій іншій побутової техніки. Це викликано тим, що мобільні телефони користуються популярністю, продати їх можна легко, предметом застави вони не є, і в банку практично немає шансів стягнути назад наданий кредит, якщо Ви раптом перестанете його оплачувати.

За це потрібно сказати «спасибі» шахраям, які приводили нужденного в грошах клієнта в магазин, говорили, який телефон йому потрібно взяти в кредит і потім поміняти на гроші . Мобільник не диван, його не потрібно вантажити і перетягувати, досить сунути в кишеню.

Після оформлення кредиту, тут же за рогом придбаний телефон продавався трохи дешевше заздалегідь запрошеним замовникам, а гроші 91відповідно ділили. Щось діставалося клієнтові, а щось забирали посередники «за суєту». Зрозуміло, що клієнт потім по кредиту або не платив взагалі, або робив символічні внески.

Ось і банки всі можливі ризики, пов’язані з неповерненням кредиту за телефон, заклали в процентну ставку за такими кредитами. Тобто за нечесних клієнтів розплачуються чесні.

Але є і позитивні сторони кредиту на телефон. Якщо Ви потрапили на спільну рекламну акцію торговельній мережі та кредитної організації по просуванню нового товару і нового продукту, у Вас є шанс отримати заповітний телефон практично по реальній вартості, маючи лише незначну суму на початковий внесок.

Є ще один плюс покупки телефону в кредит. Ви берете товар, який коштує посильних грошей, і щомісячний платіж по ньому Ви швидше за все зможете виплачувати. Після оплати кредитного договору (а він, як правило, півроку – рік), банк уже записує Вас в позитивні клієнти і наступного разу може видати Вам більш значну суму під більш цікавий відсоток.

Краще подружитися з банком наперед, тому що посваритися Ви завжди встигнете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?