Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ситуація на Сході: як допомагають банки?

У складний для нашої країни час українські банки не залишаються осторонь, всіляко допомагаючи вітчизняної армії і йдучи назустріч клієнтам, які проживають у Донецькій і Луганській областях.
Одну з найбільш активних позицій в плані організації допомоги зайняв ПриватБанк . У квітні понад 11 тисяч співробітників фінустанови вирішили перерахувати свою заробітну плату на рахунок Міністерства оборони. Ще більше 10 тисяч співробітників заявили про своє рішення перерахувати до фонду розвитку армії особисті кошти без прив’язки до розміру одноденного заробітку. До цієї громадянської ініціативи приєдналися і керівники банку.
Наступним кроком стали кредитні канікули для мобілізованих воїнів у травні. Станом на сьогоднішній день спеціальними кредитними умовами скористалося близько 1500 військовослужбовців. І, буквально кілька днів тому, ПриватБанк оголосив, що автоматично спише все нараховані за несвоєчасне погашення кредитів штрафні санкції жителям населених пунктів Донецької та Луганської областей, звільнених від бойовиків.

clip_image001

Разом з цим ПриватБанк списує заборгованість за кредитами для всіх українських вояків, загиблих під час проведення АТО на Сході країни.
ПУМБ скасував нарахування відсотків за користування кредитом, а також штрафні санкції, пеню за кредитними договорами, укладеними з позичальниками-військовослужбовцями, на час проходження військової служби в особливий період.
Дельта Банк в травні запустив програму «Допомога 2014», якою передбачено отримання клієнтами, яких мобілізували в армію навесні-влітку 2014 року, «кредитних канікул» на 6 місяців по карткових і споживчих кредитах. Також банк відмінив нарахування штрафних санкцій за прострочені платежі для всіх позичальників банку, які проживають у Донецькій і Луганській областях, по всіх кредитних продуктах за період з 01.06.2014 р. до 01.09.2014 р.

clip_image002

Платинум Банк у червні запустив спеціальну пропозицію для клієнтів по всій країні, яка буде діяти до кінця липня поточного року. У рамках пропозиції фінустанова скасовує всі штрафні санкції клієнтам, які мають проблеми зі своєчасним здійсненням платежів за кредитами, але погасять прострочення до 25 липня і на 31 липня будуть у графіку.
Також з 22 травня Платинум Банк зупинив нарахування відсотків, комісій та штрафних санкцій для клієнтів, призваних на військову службу. Водночас фінустанова банк створив спеціальну програму «Фінансова сотня» з метою популяризації казначейських зобов’язань «Військових». У рамках програми співробітники банку розвозять дані облігації «по домівках» всім бажаючим їх придбати.
Надра Банк створив програму реструктуризації кредитів «Захисник Вітчизни» для позичальників, мобілізованих на службу в Збройні сили України, згідно з якою протягом усього часу проходження служби військовозобов’язаним та резервістам, що мають кредит у банку, фінустанова не нараховує відсотки і щомісячні комісії за користування позикою.
Такі фінустанови, як Альфа-Банку , Ренесанс Кредит , УкрСиббанк , Ощадбанк і Укргазбанк також ввели кредитні канікули для військовослужбовців.
Діамантбанк та Фідобанк розробили спеціальні депозитні пропозиції, певний відсоток від заробітку на яких піде на допомогу українській армії.

clip_image003

У Діамантбанку це депозит під назвою «Патріотичний», що дозволяє інвестувати кошти на 100-денний термін під 22% річних з щомісячною виплатою відсотків. Обов’язковою умовою депозиту є укладення клієнтом розпорядження на здійснення щомісячного списання 1/10 частини від суми нарахованих за вкладом відсотків на користь Міністерства оборони України.
Що ж стосується пропозиції Фідобанка, то тут мова йде про депозит «Єдність» з можливістю отримання доходу в розмірі 24% річних у гривні, 12% річних в доларах США і 11% річних в євро, де 1% річних від суми вкладу перераховується на підтримку української армії.
Варто відзначити, що крім кредитних канікул для військових, актуальним залишається питання кредитних канікул для жителів Луганської та Донецької області. Щодня в рубриці «Народний рейтинг» на порталі Banki.ua з’являється багато відгуків розгублених позичальників, які проживають в зоні проведення АТО, у яких, у зв’язку з виниклими обставинами, зараз відсутня можливість вносити щомісячні платежі по кредиту вчасно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?