Новини світу кредитування та банківських послуг.

Синонім багатого далеко не щедрість

Багато людей всупереч усім переконанням і життєвому досвіду вважають, що якщо багатий значить щедрий. Насправді, гроші завжди любили гроші і тяглися до них, тому синонім багатого далеко не щедрість. Багата людина це заможний, грошовий, забезпечена людина, який ні в чому не потребує. Але все ж є речі які не купиш за гроші, – здоров’я, щастя справжню любов і навіть просте везіння.Синонім багатого далеко не щедрість

Далеко не всі позитивні якості можуть бути притаманні багатій людині. На жаль, поряд з грошима завжди йдуть заздрість, жадібність, святенництво і навіть обман. І здавалося б чому, що не вистачає цій людині? Адже вже зароблене стан дає всі передумови на те, що б по відношенню до оточуючих проявляти щирість, щедрість і доброту.

Синонім багатого завжди асоціюється з грошима. Але ж можна бути набагато багатша іншими речами в житті, ніж просто володіти величезним статком. По істині кажуть, що мудрість – найбільше багатство. А діти … Це справжній скарб у житті кожного батька, сім’ї і цілого роду. Тому не варто розцінювати багатство тільки як володіння папірцями з водяними знаками. Насправді можна бути набагато багатша в цьому житті, ніж навіть найвідоміший рокфеллер.

Гроші, багатство, достаток відкривають для багато чого двері, дають великі можливості, але й дуже багато чого відбирають, а іноді й зовсім знищують те, в чому і полягає вся людська сутність. Не цінуєте гроші більше, ніж просто ліквідний фінансовий інструмент, і нехай ваш людський вигляд не залежить від вашого фінансового стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?