Новини світу кредитування та банківських послуг.

Святкові депозити з великими відсотками.

Вітчизняні банки продовжують радувати українських вкладників новорічними акціями. Минулого тижня додалося ще кілька пропозицій.
Так, минулого тижня, 25 листопада, Терра Банк впровадив у своїй депозитній лінійці новий продукт – "Свято наближається". Акційний вклад можна оформити в гривнях строком на 3 місяці із щомісячною виплатою відсотків під 21,75% річних, або з виплатою нарахованих відсотків в кінці строку під 22,75% річних.
Дельта Банк пропонує розмістити вільні гроші в гривнях та доларах на сезонний депозит "Найкращий від Миколая" із щомісячною виплатою відсотків. Банк пропонує єдину ставку річних для вкладів у гривні – 22% zima_vkladu_88x88.jpg.aspxпри розміщенні на строк 3, 6 або 12 місяців. У доларах процентна ставка становить 9,25% річних на 3 місяці, 9,75% – на 6 місяців і 10,25% – на 1 рік. Можливість оформити даний депозит існує до 31 грудня включно.

Ідея Банк з 26 листопада пропонує розмістити вільні кошти в гривнях на 3-х місячний депозит "Дохідна осінь" і "Дохідна осінь онлайн" із щомісячною виплатою відсотків. Депозит можна оформити як у відділенні банку (під 18% річних), так і через інтернет-банкінг під вищий відсоток – 18,1%. 

У Південкомбанку с 2 грудня стартує акція «Тепла зустріч». Клієнти цієї фінустанови, розмістивши в період з 2 грудня по 28 лютого свої кошти на депозитах «Стандарт», «Оберіг» (пенсійний), «Активний», «Вільний», «Мультивалютний», стають учасниками миттєвого розіграшу. Стерши захисний шар з обраної скретч-карти, вкладник може отримати додатковий відсоток – 0,1% до 0,3% до діючої ставки або ароматний чай в подарунок.
Нову акцію на початку грудня запускає і Укрінбанк . У переддень новорічних свят і до 25-ї річниці банку, банк пропонує програму «Срібний ювілей», згідно з умовами якої кожному вкладнику видається в подарунок картка для отримання нарахованих відсотків. А це – 19,75% річних у гривні, 8,5% річних в доларах США і 7,5% річних в євро.

У тому випадку, якщо термін депозиту – більше 12-18 місяців. Оформити вклад можна на термін від 6 місяців. Якщо сума депозиту становить понад 500 тисяч гривень або еквівалент у валюті, до ставки додається ще 0,25% річних. У разі переоформлення діючих вкладів, термін яких закінчується, до діючої ставки додається ще 1% у всіх валютах. Оформити вклад можна до 31 січня.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?