Новини світу кредитування та банківських послуг.

Святкові депозити тижні. Огляд новинок.

Наприкінці минулого тижня ми всі дружно святкували день св. Валентина, свято всіх закоханих. Банки не залишились осторонь від цього, вже традиційного в нашій країні свята, і презентували нові тематичні вклади.
З 11 лютого в Дельта Банку почалась дія акційних депозитів "З любов’ю", приурочених до Дня св. Валентина. Депозити можна оформити як у відділеннях банку, так і через систему дистанційного банківського обслуговування "myDELTA". Вклади доступні в гривнях, доларах і євро на терміни 3, 6 і 12 місяців. Виплата відсотків – щомісяця. Процентні ставки коливаються в межах від 22,5% до 23% річних у гривні, від 9,25% до 10,5% у доларах і від 7,25% до 8,5% в євро.

clip_image001

ВіЕйБі Банк пропонує свій святковий вклад «З Любов’ю, VAB!», доступний для оформлення до 16 березня. Вклад передбачає можливість розміщення коштів у національній та іноземній валюті на термін 13 і 18 місяців. Ставки у гривнях залежно від терміну розміщення складають від 10% до 25% річних, в доларах від 2% до 12%. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці обраного терміну розміщення.

З 10 лютого стартувала депозитна новинка "Весняний комплімент" у банку "Перший" . Вклад доступний до розміщення в гривнях, доларах, євро і рублях на 3, 6 і 12 місяців. Процентні ставки залежать від періоду розміщення коштів на вкладі, а також обраної періодичності виплати відсотків (щомісячно або в кінці строку) і становлять від 19% до 21% у гривнях, від 7% до 9,5% у доларах і

clip_image002

від 5,5% до 7,75% в євро і рублях

Укрсоцбанк з 13 лютого презентував новий короткостроковий депозит "Тижневий" . За умовами вкладу, грошові кошти приймаються в гривні на мінімально можливий термін – 7 днів. Максимальна кількість пролонгацій – 3 рази. Ставка при початковому розміщенні становить 14% річних, всі наступні продовження терміну додатково додадуть до базової ставки 0,5/1/2 % відповідно.
На зміну акційним вкладам в Ідея Банку – "Мегаприбуток" і "Мегаприбуток онлайн" – прийшли нові, ще вигідніші: "Мегаприбуток +" і "Мегаприбуток + онлайн". Істотною відмінністю новинок від попередніх версій депозиту (без "+") є більш широкий діапазон доступних для розміщення термінів (1, 3, 4, 5, 6 місяців) і підвищені ставки. Так, гривневий вклад в залежності від терміну розміщення і способу відкриття депозиту (у відділенні або через інтернет-банкінг) подарує від 20% до 24% річних, вклад в доларах обіцяє від 7,5% до 10,1% і в євро від 6 % до 8,6%.

clip_image003

У Банку інвестицій та заощаджень доступний новий депозит "Гостинність" із щомісячною виплатою відсотків. Клієнтами за даним вкладом можуть бути фізичні особи, що раніше не мали діючих у банку депозитів. Термін розміщення депозитних коштів – від 30 до 89 днів. Ставки по вкладу – до 19,75% у гривнях, 8,5% у доларах і 7,5% у євро.

ВТБ банк з 14 лютого по 31 березня 2014 проводить депозитну акцію по продукту "Класичний". За умовами акції банк пропонує вкладниками підвищені розміри відсоткових ставок при відкритті депозиту "Класичний" на 4 місяці, а саме 17% річних у гривні та 5,5% у доларах США. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку або щомісяця (при цьому базова ставка знижується на 0,5%). 

ВіЕс Банк до 28 лютого пропонує вигідне розміщення вільних коштів в національній валюті на депозиті «Акційний» під 20% річних. Термін вкладу – 1 місяць. Виплата відсотків – в кінці строку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?