Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Наприкінці минулого тижня ми всі дружно святкували день св. Валентина, свято всіх закоханих. Банки не залишились осторонь від цього, вже традиційного в нашій країні свята, і презентували нові тематичні вклади.
З 11 лютого в Дельта Банку почалась дія акційних депозитів "З любов’ю", приурочених до Дня св. Валентина. Депозити можна оформити як у відділеннях банку, так і через систему дистанційного банківського обслуговування "myDELTA". Вклади доступні в гривнях, доларах і євро на терміни 3, 6 і 12 місяців. Виплата відсотків – щомісяця. Процентні ставки коливаються в межах від 22,5% до 23% річних у гривні, від 9,25% до 10,5% у доларах і від 7,25% до 8,5% в євро.

clip_image001

ВіЕйБі Банк пропонує свій святковий вклад «З Любов’ю, VAB!», доступний для оформлення до 16 березня. Вклад передбачає можливість розміщення коштів у національній та іноземній валюті на термін 13 і 18 місяців. Ставки у гривнях залежно від терміну розміщення складають від 10% до 25% річних, в доларах від 2% до 12%. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці обраного терміну розміщення.

З 10 лютого стартувала депозитна новинка "Весняний комплімент" у банку "Перший" . Вклад доступний до розміщення в гривнях, доларах, євро і рублях на 3, 6 і 12 місяців. Процентні ставки залежать від періоду розміщення коштів на вкладі, а також обраної періодичності виплати відсотків (щомісячно або в кінці строку) і становлять від 19% до 21% у гривнях, від 7% до 9,5% у доларах і

clip_image002

від 5,5% до 7,75% в євро і рублях

Укрсоцбанк з 13 лютого презентував новий короткостроковий депозит "Тижневий" . За умовами вкладу, грошові кошти приймаються в гривні на мінімально можливий термін – 7 днів. Максимальна кількість пролонгацій – 3 рази. Ставка при початковому розміщенні становить 14% річних, всі наступні продовження терміну додатково додадуть до базової ставки 0,5/1/2 % відповідно.
На зміну акційним вкладам в Ідея Банку – "Мегаприбуток" і "Мегаприбуток онлайн" – прийшли нові, ще вигідніші: "Мегаприбуток +" і "Мегаприбуток + онлайн". Істотною відмінністю новинок від попередніх версій депозиту (без "+") є більш широкий діапазон доступних для розміщення термінів (1, 3, 4, 5, 6 місяців) і підвищені ставки. Так, гривневий вклад в залежності від терміну розміщення і способу відкриття депозиту (у відділенні або через інтернет-банкінг) подарує від 20% до 24% річних, вклад в доларах обіцяє від 7,5% до 10,1% і в євро від 6 % до 8,6%.

clip_image003

У Банку інвестицій та заощаджень доступний новий депозит "Гостинність" із щомісячною виплатою відсотків. Клієнтами за даним вкладом можуть бути фізичні особи, що раніше не мали діючих у банку депозитів. Термін розміщення депозитних коштів – від 30 до 89 днів. Ставки по вкладу – до 19,75% у гривнях, 8,5% у доларах і 7,5% у євро.

ВТБ банк з 14 лютого по 31 березня 2014 проводить депозитну акцію по продукту "Класичний". За умовами акції банк пропонує вкладниками підвищені розміри відсоткових ставок при відкритті депозиту "Класичний" на 4 місяці, а саме 17% річних у гривні та 5,5% у доларах США. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку або щомісяця (при цьому базова ставка знижується на 0,5%). 

ВіЕс Банк до 28 лютого пропонує вигідне розміщення вільних коштів в національній валюті на депозиті «Акційний» під 20% річних. Термін вкладу – 1 місяць. Виплата відсотків – в кінці строку.

Джерело: www.banki.ua

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.