Новини світу кредитування та банківських послуг.

Свіжі акції: які сюрпризи готують банки?

Традиційно продовжуємо інформувати про цікаві банківських акції. На цей раз на кону новенький iPhone6, погашення кредиту за рахунок банку грошові винагороди і не тільки.
Отримуючи і відправляючи в період з 15 травня по 15 серпня поточного року перекази Western Union без відвідування відділень банку, клієнти українського ПриватБанку отримують можливість виграти один з трьох смартфонів iPhone 6 gold (16 gb) або одну з 90 грошових винагород по 500 грн. на бонусний рахунок карти. Крім цього, кожен клієнт, який отримає 3 і більше переказів Western Union в період і за умовами акції, отримає поповнення мобільного телефону на 10 грн.
Сума переказу, який бере участь в акції, повинен бути більше 1 долара в еквіваленті, а сам переказ – здійснюватися в віддаленому каналі ПриватБанку (банкомат, термінал самообслуговування, Приват24 або по телефону 3700).
Переможець буде визначатися щомісячно випадковим чином за допомогою спеціальної комп’ютерної програми серед клієнтів, які виконали умови акції. Розіграші подарунків відбуватимуться щомісяця.

clip_image001

Укрсоцбанк з 12 травня по 12 серпня 2015 запрошує всіх бажаючих взяти участь в акції «Бінго». При оформленні Експрес-кредиту готівкою або рефінансування кредиту готівкою, в період дії акції всі позичальники беруть участь у щомісячних розіграшах погашень кредиту від банку. Кожен місяць банк буде визначати по 3 переможці. Всього фінустанова вибере 9 щасливчиків.
Переможці акції отримають погашення 3 планових платежів по кредиту від Укрсоцбанку. При цьому, погашення планових платежів по кредиту банком буде здійснено починаючи з четвертого місяця кредитування. Своєчасне погашення перших трьох місячних платежів по кредиту є обов’язковою умовою отримання переможцем подарунка.

clip_image002

Райффайзен Банк Аваль запустив свіжу акцію «Приведи друга», яка триватиме з 12 травня по 30 вересня поточного року. Взяти участь в акції можуть люди, які отримують у банку пенсію або соціальну допомогу. За умовами акції, якщо Ви запросите свого друга відкрити картковий рахунок на умовах пакету «Пенсійний Оптимальний», то після надходження пенсії на Ваш рахунок і рахунок Вашого друга буде зараховано грошову винагороду в розмірі 50 грн. Чим більше друзів – тим вище винагорода.
Для участі в акції Вам знадобиться відкрити або мати відкритий пенсійний картковий рахунок у Райффайзен Банку Аваль, заповнити у менеджера відділення акційний буклет, запросити друга на обслуговування в банк і передати йому частину акційного буклету, і, врешті-решт, отримати на Ваш пенсійний картковий рахунок пенсію або соціальну допомогу.
У той же час Ваш друг повинен відкрити пенсійний рахунок на умовах пакету «Пенсійний Оптимальний» у банку, надати частину акційного буклету менеджеру відділення під час відкриття рахунку і також отримати пенсію або соціальну допомогу на даний пенсійний картковий рахунок.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?