Новини світу кредитування та банківських послуг.

Строковий кредит – що очікує позичальника

Часто люди потрапляють у ситуації, коли покупка телевізора, автомобіля або ж якого-небудь присадибної ділянки стає необхідною. Але далеко не завжди наші потреби сходяться з нашими можливостями. І в цьому випадку на допомогу приходять фінансові установи, які можуть допомогу здійснити найзаповітніші мрії. Правда, потім за все потрібно буде розплачуватися. Але це вже зовсім інше питання.

Від півроку до десяти років

Останнім часом популярності набув терміновий кредит. Він вважається споживчим. Іншими словами – кредит на невідкладні потреби. Сума і термін, на час якого укладають угоду про видачу кредиту, можуть коливатися залежно від фінансових можливостей, бажання клієнта і наявності грошових коштів.

Зазвичай тимчасові рамки варіюються від півтора до десяти років. У наш час у нас найбільше поширення отримують середньострокові кредити. Як правило, вони об’єднують у собі середні по банку процентні ставки і суми погашення основного боргу. Таким чином, чим більше термін надання боргу, тим все більшою стає процентна ставка. А от щомісячна сума вкладень поступово опускається. Однак якщо кредит не забезпечений, процентна ставка вимагає більш високих розмірів. Не слід забувати, що тільки кредити на невеликий період можуть оформляти без забезпечення, в якості якого розглядається заставу рухомого або нерухомого майна, поручительство третіх осіб або гарантія фінансової організації.

Основні клієнти

Хто ж найчастіше оформляє термінові кредити. Так от. Зазвичай до цих клієнтів ставляться люди:

– У яких є доход і які платоспроможні;

– Зі стажем роботи на менше півроку;

– З пропискою;

– Дієздатні (у віці від 18 до 55 років, а якщо йдеться про чоловіків – до 60 років).

Прийнявши рішення оформити терміновий кредит, клієнта очікує серйозна і довга процедура його складання. Спочатку він повинен буде заповнити документи на отримання позики, надати фінансовій установі необхідні заяви.

srochniy_kredit_chto_ozhidaet_zaemzhika-300x224Без пояснень

На всі методи прийняття рішення по кредиту може піти від одного до декількох днів (зазвичай не більше семи). Це залежить від фінансової установи та її умов кредитування. Насправді, чим швидше банк розглядає кредитні заявки, тим вище виявляється ставка за відсотками. Споживач також повинен бути готовий до того, що кредитні організації володіють потужною службою безпеки, яка теж бере участь в ухваленні рішення про умови кредитування. Бувають неприємні ситуації, коли фінансова установа може відмовити клієнту без пояснення будь-яких на це причин.

Однак і тут є свої мінуси, про які потрібно не забувати. Тому, щоб не потрапити в халепу, потрібно хорошенечко ознайомитися з умовами кредитування.

Перш за все, потрібно ретельно розрахувати бажану суму боргу і визначитися з терміном її повернення. Можна назвати безліч ситуацій, коли люди, охочі якнайшвидше розрахуватися з боргом, призначають короткий термін, а потім ніяк не можуть правитися від так званого фінансового шоку. Адже ті суми, які вони вказали в договорі, виявилися їм не по зубах.

Про що ще повинен знати клієнт?

До того ж, клієнти повинні знати про банківські комісіях за дострокове повернення грошей, узятих у борг. Комісія в такому випадку позначена тим, що фінансова структура розраховує вже на якийсь певний дохід, а в певних випадках, зазначених у договорі, вона може втратити його.

Більше того, потрібно все знати про комісію за обслуговування позикового рахунку. Такі внески значаться в кожній фінансовій структурі. Тільки їх стягують одночасно, а в інших кожен місяць. Як правило, вони складають солідну частину від розміру загального кредиту.

Тобто можна не сумніватися в тому, що строковий кредит – це своєчасна допомога в найнеобхідніших випадках, коли мрії стають реальними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?