Новини світу кредитування та банківських послуг.

Страхування життя при оформленні кредиту, скільки коштує?

Ефективна ставка по кредиту формується не тільки з процентної ставки, щомісячних та одноразових комісій, а й з страховки. Таким чином, банк отримує додаткову гарантію повернення вкладу на випадок хвороби або смерті позичальника. У скільки обходиться страховка і чи обов’язкова вона?
Уявімо, що клієнту необхідно оформити кредит на суму 10 тисяч гривень на 2 роки.
У Платинум Банку всі програми кредитування передбачають страхування життя. Наприклад, за кредитною програмою «Мій гаманець» страховка складає 0,5% і оплачується клієнтом щомісяця. У разі смерті позичальника, інвалідності І або ІІ групи без здатності до трудової діяльності страхова компанія відшкодує банку непогашену частину кредиту.

У Авант-Банку пропонують різні умови страхування, так як фінустанова пропонує кредитні програми Платинум Банку і банку Ренесанс Кредит . Таким чином, у першому, як ми вже повідомили, страховий збір складає 0,5%, а в Ренесанс Кредит – 0,9% річних.aval_strahovka_600x263.jpg.aspx
У Райффайзен Банку Аваль клієнт може відмовитися від послуги страхування життя. Водночас банківські співробітники нагадують: страхування є невід’ємною частиною споживчого кредитування і дозволяє убезпечити родичів позичальника від фінансових проблем у разі його смерті або хвороби. Адже якщо трапиться лихо, кредит доведеться повертати родичам.

Як правило, отримати кредит у розмірі 10 тис. грн. без страховки можна в разі оформлення кредитної картки.
Терра Банк пропонує кредит без страховки. Гроші перераховуються у вигляді овердрафту на картку клієнта банку. За подібним принципом працюють і в АКТАБАНК . В останньому – пропонують кредит без відрахувань за страхування.

akta_strahovka_600x187.jpg.aspx

Оформити кредит без страховки можна і з Міським комерційним банком, який реалізує кредитні продукти Альфа-Банку і Всеукраїнського Банку Розвитку .

Вартість страховки в банках

Банк
Кредитна програма
Вартість страховки
Страхова компанія
Форма виплати

ВБР
Кредит готівкою "Швидкі гроші"
немає
—–
—–

Платинум Банк
«Мій гаманець»
0,5%
Renaissance * life
ежемес.

Український бізнес банк
«Потрібна копійка»
5%
Страхові гарантії
АХА Страхування
АСКО-Донбас Північний
Альфа Страхування
Кримська страх.компанія
Домінанта
едінораз.

Авант-Банк,

Ренесанс Кредит

«Споживчий кредит»
0,9%
АСКА
АСКА-Життя
ежемес.

Терра Банк
«Карт-бланш»
немає
—–
—–

Міський комерційний банк ,

Альфа-Банк

«Споживчий кредит»
немає
—–
—–

Райффайзен Банк Аваль
«Смачне пропозицію»
0,23%
УНІКА
Універсальна
Українська пожежно-страхова компанія
АХА Страхування
ЕйгонЛайф Україна
Українська страхова група
УНІКА Життя
едінораз.

АктаБанк
«Кредитка АктаБанк»
немає
—–
—–

Як бачимо, якщо знадобиться кредит на розмірі 10 тис. грн., Страхування життя обійдеться в 0,2-5% від запитуваної суми, тобто – до 500 грн.
Але при бажанні можна підібрати кредитну програму, за умовами якої кредитне страхування життя не є обов’язковим, написати заяву про бажання відмовитися від страховки в тих банках, які дозволяють оформити кредит без обов’язкового страхування.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?