Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ставки за депозитами ростуть та інші приємні сюрпризи.

Минулого тижня моніторинг депозитних ставок знову показав позитивний ріст. Порадували банки і стартом новорічних акцій та конкурсів з призами. Про це докладніше читайте далі.

Прибутковість по депозитах росте

Енергобанк минулого тижня збільшив на +0,5 п.п. ставки в гривні по вкладу "Ідеальний". Тепер, при розміщенні депозиту строком від 12 до 24 місяців, можна розраховувати на 20,5% річних. Також збільшено ставки по вкладу «Строковий», незалежно від типу виплати відсотків. Тепер, максимальна ставка складає 21,5% у національній валюті, 9% – у доларах і 6,25% у євро при терміні розміщення від 3 до 6 місяців і виплаті відсотків в кінці терміну. Щомісячна виплата відсотків зменшить прибутковість на 0,5% у гривні й 0,25% – валюті.

Укрсоцбанк зробив солідну надбавку в +11,5 п.п. по депозиту "Класичний". Тепер, при розміщенні вкладу в гривні на 1 місяць, банк пропонує від 20 до 20,5% річних (залежно від початкової суми вкладу).

Платинум Банк з 19 грудня приємно вразив введенням єдиної процентної ставки – в 24% річних у гривні по вкладу "Готівкові щомісяця" на будь-якому з доступних термінів розміщення – 3, 6, 9, 12, 15 і 18 місяців. У доларах ставки також підвищені і залежно від початкової суми вкладу становлять від 11% до 11,2% річних при терміні розміщення на 3, 6 і 9 місяців, і від 11,5% до 11,8% – на термінах 12, 15 і 18 місяців.
Актив Банк з 18 грудня, вдруге за цей місяць, підняв відсоткові ставки за всіма вкладами в гривнях та доларах (ставки по євро залишилися без змін). Збільшення становить + 0,5 п.п. в іноземній валюті на всіх термінах розміщення і від +0,5 п.п. до +3,75 п.п. – в національній валюті.
Авант-Банк підніс свій "подаруночок від Миколая", збільшивши ставки по депозитному вкладу "Стабільний прибуток" на +1,5 п.п. в гривнях і доларах при розміщенні строком на 3 місяці. Тепер максимальна ставка складає 23% річних при виплаті відсотків в кінці терміну. Щомісячна виплата відсотків і капіталізація вкладу віднімають відповідно по 0,25% і 0,5% річних від максимальної ставки.

zima_stavki_499x322.jpg.aspx

ПУМБ збільшив з 19 грудня ставки у всіх валютах за вкладами "Прибутковий", "Накопичувальний", "Комфортний +", "Вільний", "Зростаючий" і "Депозитний конструктор". Процентна ставка в гривнях збільшена в середньому на 0,9-5,9 п.п., В доларах – на 1,4-2,3 п.п. і в євро – на 1,1-2 п.п.

Інші приємні сюрпризи від банків

Ради проінформувати наших читачів про можливість заощадити на оплаті щомісячних комунальних платежів. Енергобанк минулого тижня скасував оплату комісійних послуг при прийомі платежів за електроенергію на користь ПАТ "Київенерго". Тепер послуга з оплати таких рахунків в усіх відділеннях банку в місті Києві стала безкоштовною.
Актив-Банк з 19 грудня 2013 року по 13 січня 2014 проводить новорічну акцію "2 * 14" для приватних клієнтів-вкладників.
За умовами акції кожен вкладник, який оформив у вказаний період депозит на термін від 1 місяця, візьме участь у розіграші квитків на концерт легендарної групи DEPECHE MODE, який відбудеться в Києві 26 лютого 2014. Всього буде розіграно 28 пар квитків у два етапи.

zima_stavki_500x361.jpg.aspx

Перший етап розіграшу 14 пар квитків буде проведено напередодні Нового року – 31 грудня. У ньому візьмуть участь всі вкладники, що оформили депозит з 19 по 30 грудня. Другий етап пройде 14 січня для вкладників, які оформили депозит з 31 грудня по 13 січня.
Сумської банк "Столичний" з 16 грудня по 10 січня оголосив про початок конкурсу дитячих малюнків "Новорічна казка очима дітей". Юних обдарувань – переможців конкурсу чекають приємні новорічні подарунки, які будуть вручені 14 січня 2014 в центральному офісі банку в м. Суми.
Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) в день св. Миколи оголосив про початок акції "Подарунки для користувачів ПУМБ онлайн". Основному переможцю акції Банк обіцяє планшет iPAD mini 4G, а ще 10 учасникам – заохочувальні призи у вигляді 100 грн. на рахунок мобільного телефону. Взяти участь в акції можуть всі клієнти банку, які мають поточний рахунок з доступом до сервісу інтернет-банкінгу "ПУМБ онлайн".
За умови акції, необхідно здійснити хоча б одну з банківських операцій через систему "ПУМБ онлайн" на суму більше 50 гривень, наприклад, купити квитки в кіно, оплатити послугу або рахунок і т.д. Акція триватиме до 16 січня 2014 року, а переможці будуть визначені 20 січня з допомогою спеціальної комп’ютерної програми.
Беріть участь в конкурсах і перемагайте!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?