Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ставки ростуть – тенденція грудня

Крім пошуку акційних новорічних депозитів , минулого тижня проведено моніторинг ставок по депозитах частини банків України.
У результаті аналізу ми можемо констатувати про вельми оптимістичну динаміку зростання ставок, здебільшого у короткострокових депозитах.
Платинум Банк збільшив процентну ставку у гривні по 14-денному депозиту “Знайомство” з 9,5% до 15% річних. Також, даний внесок став доступний для оформлення в доларах США під 3% річних на зазначений термін. Подальша пролонгація вкладів дарує додатково бонус +0,5% до базової ставки. Максимальний термін перебування коштів на депозиті “Знайомство” – 56 днів (3 пролонгації за 14 днів).

Банк “Перший” з 10 грудня значно збільшив відсоткові ставки по двох внесках: “Мобільному” і “Класичному”. За короткостроковим вкладом “Мобільний” ставка виросла на +5 п.п. у гривні, +3 п.п. у доларах і +2 п.п. у євро. Тепер розмістити грошові кошти на 14-денний депозит можна під 15% річних у національній валюті, 7% у доларах і 5% в євро.
По депозиту “Класичний” збільшено ставки на +5,5 п.п. у гривні, +2 п.п. у доларах і +1 п.п. в євро тільки на короткому терміні розміщення – 2 місяці.
До підняття ставок на коротких строках розміщення приєднався і “Стандарт Банк” . Тепер прибутковість за короткостроковим депозитом “Зроби сам” складає 23% у гривні на терміні від 15 до 30 днів, 24% – від 31 до 45 днів і 23,5% – від 46 до 60 днів. Збільшення процентних ставок у національній валюті становить від +7 п.п. до +9 п.п., у валюті-від +0,5 п.п. (євро) до +4 п.п. (долари).
rost_procent_88x88_1211.jpg.aspxТАСкомбанк підняв ставки в іноземній валюті по вкладу “Максимум Капітал” на терміні розміщення 3 і 13 місяців. Збільшення становить +1,75 п.п. у доларах і +2,25 п.п. в євро на короткому терміні і +1 п.п. на 13-місячному вкладі для обох валют. На +2 п.п. збільшена відсоткова ставка у гривні за депозитом “Авансовий” при 3-х місячному розміщенні.

Міський комерційний банк пропонує всім вкладникам з 12 по 21 грудня 2013 року підвищені ставки по депозиту «Ваш стабільний»: до 21,54% річних у національній валюті, до 10,14% – у доларах США і до 9,54% в євро за умови розміщення коштів на 385 днів.
Банк «Фінанси та Кредит» зробив щедру пропозицію для пенсіонерів, підвищивши ставки по вкладу «Пенсійний» до 23,1% у гривнях, 11,1% у доларах і 10,1% в євро. По вкладу «Оптіма» тепер доступний тільки один річний термін розміщення з високою річною ставкою – 20,14% у національній валюті, 10% – в доларах і 9% в євро. До 31 грудня Банк дарує додаткові бонуси до базових ставок по депозитах «Класик», «Стандарт», «Оптіма», «Пенсійний» учасникам акції «Монета в подарунок».

Вибирайте для себе найкращий спосіб примноження грошей і будьте багаті!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?