Новини світу кредитування та банківських послуг.

Старий автомобіль в кредит

Дуже часто грошей на новий автомобіль критично не вистачає. Дуже багато хто в такому випадку намагаються взяти кредит у банку на покупку автомобіля. Але нове авто сьогодні коштує дуже дорого, і навіть у разі позитивної відповіді від кредитного відділу банку, не всі можуть «потягнути» ту суму, яку доведеться викласти за автомобіль. Саме тому, багато людей хотіли б оформити кредит на покупку уживаного автомобіля в кредит.

На цьому етапі і починаються труднощі. Справа в тому, що з сорока банківських установ, які пропонують програму автокредитування, тільки близько десяти банків згодні видавати кредит на покупку уживаного автомобіля і то з деякими умовами:

1 – на момент закінчення строку кредитування вік машини не повинен перевищувати 6 – 8 років.
2 – пробіг вживаного автомобіля не повинен перевищувати 30 тисяч кілометрів.
3 – продаж автомобіля першому власнику повинна бути здійснена на території України.
4 – бажано, щоб вік авто не перевищував 3 – 4 роки.
5 – переплата з дворічного кредиту складе близько 40%.

Взагалі банки не особливо прагнуть видавати кредити на покупку уживаного автомобіля, так як вважають, що люди, які беруть кредит на б/у автомобілі, не відрізняються високою фінансовою спроможністю і можуть не виплатити кредит в строк. До того ж, люди, які беруть кредит саме на такий клас автомобілів, не завжди надають довідку про доходи, таким чином, їх доходи можуть взагалі бути відсутні або не підтвердитися.

Отже, на яких умовах банки готові видавати кредити на старі автомобілі? По-перше, термін кредиту – це в середньому 5-7 років. Сума, яку банківські установи готові видати позичальнику коливається від 30 до 350 тисяч гривень. Мінімальний перший внесок становить не менше 30% від загальної вартості. В якості застави найчастіше виступає придбане авто.

Пам’ятайте, що банки не дуже охоче кредитують автомобілі виробництва країн СНД, Індії, Китаю, Ірану. Більш охоче кредити надаються на купівлю вживаних німецьких автомобілів. Великим попитом користуються в українських позичальників автомобілі іноземного виробництва, особливо автомобілі економ-класу і преміум класу.

Давайте розглянемо конкретний приклад позики.

Приміром, у нас є на руках близько 110 тисяч гривень
Ми хочемо придбати трирічний автомобіль D-класу, його ціна становить – 150 тисяч гривень.
Беремо кредит на покупку уживаного автомобіля в розмірі – 50 тисяч гривень
Термін кредиту – три роки.
Номінальна ставка – 20%.
Щомісячна комісія (від початкової суми кредиту) – 0,3%
Щомісячний платіж – 2000 грн.
Страховка КАСКО (на кожний рік) – 5%.
Переплата до суми кредиту – 58%.
Загальні витрати на придбання авто – 179,4 тис. грн.
Ціна аналогічного нового авто в салоні – 210 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?