Новини світу кредитування та банківських послуг.

Споживчий кредит під заставу нерухомості.

Споживчий кредит під заставу об’єктів нерухомості вирішує багато фінансові проблеми позичальників і все більше стає популярним, особливо серед підприємців, які бажають отримати початковий капітал.

Приватні клієнти за таким видом позики звертаються рідше, так як це справа ризикована, адже в разі невиплати можна позбутися свого майна.

Сьогодні безліч банків пропонує оформити споживчий кредит під заставу об’єктів нерухомості. Для банків, як і для позичальників, є певні плюси такого кредитування:

  • Ризик банку знижується, так як у випадку несплати заборгованості він зможе забрати собі нерухомість і вигідно її продати. Тому часто за такими позиками встановлюється невисокий відсоток.
  • Позичальники, які оформляють позику під заставу нерухомості, можуть розраховувати на солідну суму і тривалий термін (до 1-3 мільйонів гривень та термін в 7-10 років)
  • Часто такі позики не вимагають поручительства і довідки про доходи.

Умови позик із заставою нерухомості

Споживчий кредит під заставу об’єктів нерухомості слід брати у надійних банків, які за багато років довели свою стабільність, приміром, Кредит Агриколь, ОТП , Ощадбанк, Ексимбанк та ін.

Одне з найголовніших умов, представлених кредиторами, є надання нерухомості, що купується в якості застави, при цьому позичальник не позбавляється права власності.

Клієнт може вільно розпоряджатися своїми квадратними метрами, за винятком здачі в оренду житла. Однак багато хто все одно здають квартиру, не афішуючи цього.

clip_image001

Як правило, у всіх банках потрібно стандартний пакет паперів:

  • анкета-заява
  • паспорт громадянина з реєстрацією
  • документи, що свідчать про фінансовий добробут.
  • документи з заставної нерухомості.

За такими кредитами встановлюється невелика відсоткова ставка, за рахунок забезпечення та обов’язкового надання довідки про доходи.

Деякі кредитори бажають уточнити, на які цілі потрібні позикові кошти і навіть вимагають документальну звітність.

Кредит із заставою нерухомості варто брати тільки, якщо ви точно переконані, що зможете погасити всю заборгованість в строк. Інакше є великий ризик втратити куплену квартиру.

Сьогодні великою популярністю користується програма від Ощадбанку під заставу об’єктів нерухомості. Є можливість отримати суму до 3 мільйонів (до 50% від вартості застави) на строк до 10 років під привабливу відсоткову ставку – 24%.

Для цього ви повинні мати громадянство України і бути у віці від 21 років.

Відсоткові ставки за пропозиціями деяких банків.

clip_image002UniCredit Bank (Укрсоцбанк)

23%

clip_image004Ощадбанк

24%

clip_image005Укрэксимбанк

24%

clip_image006Марфин Банк

26%

clip_image007Креди Агриколь Банк

27%

clip_image008Авант-Банк

26,5%

clip_image009ОТП Банк

30%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?