Новини світу кредитування та банківських послуг.

Споживчий кредит для студентів

Студентам, повноцінних споживчих кредитів не видають. Немає жодних гарантій, що навіть хороший парубок або дівчина, які зайняті навчанням або турботою про нещодавно створеної сім’ї, зможуть повноцінно віддати взятий споживчий кредит.

Та й сама система обмежень на видачу кредитів вибудувана самими банками так, щоб раз і назавжди «відхреститися» від студентів. Нерідко у вимогах до позичальника мінімальний вік встановлюється саме 23 роки.

Можна розглядати ще багато всяких банків, але в більшості напевно буде той же принцип. Банки намагаються не допустити студентів до кредитів, ставлячи вікові обмеження, або будують додаткові варіанти захисту, такі як забезпечення – заставу під кредит для студентів. Очевидно, що банки всіма силами намагаються обмежити студентів від споживчих кредитів і виходить, що такі позичальники в середовищі банкірів вважаються не надійними.

Адже не секрет, що студенти – це люди, які не схильні до того, щоб знайти постійне місце роботи. Своє покликання вони тільки шукають і шанси того, що позичальник або позичальник підуть зі свого робочого місця, дуже високі. Довготривалі робочі місця студенти собі знаходять рідко, а potrebitelskiy_kredit_dlya_studentov-300x156мати постійну роботу під час навчання для студентів не завжди представляється можливим.

ВНЗ дуже мало надають своїм студентам робочі місця під час навчання. І навіть найтісніші зв’язки великого бізнесу і вищими навчальними закладами ледь допомагають навіть десятій частці студентів знайти робочі місця . Як правило, великий бізнес цікавить стажисти і практиканти, і частіше лише у цих лавах, можна помітити студентську братію.

Крім цього, в університетах поширена думка, серед керівництва та персоналу, що в працюючого студента успішність нижче і рідше відвідуваність занять, що має місце. Наявність роботи змушує багатьох студентів не відвідувати заняття і на сесіях викладачам видавати не втішні знання, які вони отримали за чужими підручниками та конспектами і прочитані за одну ніч до іспиту.

Всім звичне вимога банку про наявність зазначеного в трудовій книжці постійного доходу, а також термінам роботи на останньому робочому місці – це не менше шести місяців, а іноді й роки. Такі вимоги банку говорять про те, що позичальник виплатити споживчий кредит цілком здатний.

Часто буває, що студенти цього не мають. Джерело доходу вони можуть мати, але він не відрізняється постійністю. Мало хто зі студентів працював більше, ніж рік, та й отримати роботу більше, на рік, особливо до третього-четвертого курсу, для багатьох рідкісна можливість. Хоча і говорять про працюючих студентах мало не з першого курсу, але на ділі це поодинокі випадки. І виходить, що чим менш постійний дохід, тим ризик банку більше, а ймовірність видачі кредиту студентові менше.

Зарплата у студента теж залишає бажати кращого. Навряд чи вона буде більше, ніж у лаборанта або наукового співробітника у ВУЗі. Найнятий бізнесом студент отримує, приблизно до десяти тисяч в місяць. І не всякий банк буде схвалювати такий дохід у позичальника при розрахунку процентних ставок, але якщо все ж видадуть, то на мізерну суму.

І стає зрозуміло, що споживчий кредит студентам – це сьогодні велика рідкість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?