Новини світу кредитування та банківських послуг.

Споживчий кредит без поручителів

Даний вид банківських послуг називають ще кредитуванням на невідкладні потреби або на всякі життєві випадки. Ці позичкові операції користуються зростаючим попитом у населення і входять в комерційні програми практично всіх кредитних установ.

Споживчий кредит без поручителів відрізняється швидкістю оформлення кредитного договору. Процедура розгляду заявки зазвичай займає 1-2 дні. Крім того, дане фінансування носить нецільовий характер. Тобто, кредитора абсолютно не цікавить – навіщо клієнту потрібні гроші в борг і яким способом він збирається їх витратити. За допомогою цих позик можна оперативно розрахуватися за побутові товари і послуги, вчасно оплатити навчання у ВУЗі, без зволікання викупити «палаючу» путівку на відпочинок, забезпечити дороге медичне лікування.

Споживчий кредит без поручителів значно спрощує саму процедуру запозичення грошових коштів. Фізична особа, яка виступає гарантом повернення позичок за цільовими програмами кредитування, в даному випадку не потрібно. Тим більше, що і знайти такого зовсім не просто. Однак, ця вигода для кредитоотримувача зв’язана з певними ризиками банку, який прагне покрити їх збільшенням своїх відсотків. В основному, ставка по даному виду кредитування становить до 26,0% в розрахунку на рік з диференціацією тарифів згідно з внутрішніми умовами того чи іншого кредитора. Не рідкісні випадки, коли видиме зниження рівня відсотків кредитодавець заповнює за рахунок прихованих комісійних платежів.

Максимальний розмір позики конкретній особі становить, як правило, 750 тисяч рублів або 20 тисяч доларів США і надається він на строк не article481більше п’яти років. Клієнт погашає свої зобов’язання перед банком шляхом щомісячного перерахування на рахунок останнього грошових сум, визначених двостороннім договором позики. При цьому, переважає ануїтетна форма платежу. Тобто, коли загальна розрахункова сума боргу за весь період кредитування розбивається на рівні частини помісячно. У такому випадку, клієнт виграє на зменшенні платіжної навантаження в початковій фазі фінансування, але дещо програє через зростання переплати по кредиту, в цілому. Дана форма розрахунку особливо вигідна громадянам, які мають невисокі, але постійні щомісячні доходи.

Споживчий кредит без поручителів цілком доступний громадянам, які є резидентами у віці від 21 років. Разом з тим, поширеним обмежувачем за даним критерієм виступає пенсійний віковий ценз (55, 60 років). Для оформлення зазначеної позики в мінімальному розмірі загальногромадянського паспорта і другого документа, що посвідчує особу, цілком достатньо. З ростом суми позики збільшується кількість додаткової довідкової інформації.

Так, наприклад, у клієнта можуть бути затребувані довідки, що підтверджують зайнятість і стаж роботи; документарні форми про основних і другорядних видах доходів, одержаних ним у останніх 6 або 12 календарних місяцях. Неодмінна умова, звичайно ж, – це хороша репутація позичальника, відсутність у нього негативної кредитної історії.

Якщо клієнт є постійним користувачем послуг банку або має в ньому свій зарплатний рахунок, він може розраховувати на індивідуальний, пільговий підхід. При цьому, реальна коригування не тільки вікового діапазону, але і позикового відсотка із зменшенням його на 1,5 – 2,0%% від загальноприйнятого рівня. Споживчий кредит без поручителів – це банківська експрес – послуга. Не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на багаторазове відвідування кредитних установ. Частина роботи по оформленню споживчої позики може взяти на себе поширений режим «онлайн».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?