Новини світу кредитування та банківських послуг.

Способи отримання найдешевшого автокредиту

Автокредити зараз є аж ніяк не дешеве задоволення. Отримати позику зараз зовсім непросто. Часто річна процентна ставка по автокредитах становить близько 22%, тому переплати по кредиту виходять просто величезні. Але існують способи зменшити витрати, тому дешевий автокредит – це цілком реально.

clip_image002

Як отримати найдешевший автокредит

Перший спосіб скоротити розміри платежів і переплат – великий початковий внесок і швидке погашення заборгованості. Таким чином, бажано при оформленні кредиту заплатити 50-70% від його суми, і брати кредит на 1-2 роки. Якщо внести початковий внесок у розмірі не менше 50%, то переплати складуть близько 10%, тоді як в іншому випадку – 15-20%. Крім цього, краще отримувати кредити за програмою автосалону. У такому випадку кожен виданий кредит приносить банку додатковий дохід, а значить вам будуть надані кращі умови.

  • Можна уникнути зайвої переплати, вибравши програму з одноразовою, а не щомісячною комісією. Щомісячна плата найчастіше нараховується на початкову суму заборгованості, а не на суму залишку. При виборі кредиту з одноразовою комісією можна значно знизити переплату банку.
  • При оформленні кредиту варто вибрати оптимальну схему його погашення. Ануїтет знижує навантаження на клієнта під час перших платежів, але зате згодом виходить велика переплата. Класичний варіант погашення кредиту заощадить позичальнику значну суму грошей. Багато банків дозволяють повертати кредит достроково, без комісій і штрафів, в цьому випадку умови погашення не настільки важливі. Тому, якщо вам потрібен найдешевший автокредит, то краще відмовитися від ануїтету.
  • Потрібно пам’ятати про те, що банки можуть обмежувати списки автомобілів, на які видаються кредити. На деякі марки автомобілів можуть встановлюватися підвищені процентні ставки або великий початковий внесок. Високі початкові внески також нерідко встановлюються на вітчизняні автомобілі через швидке зниження їх вартості та сильний знос.
  • Деякі банки використовують плаваючі кредитні ставки. У перший час розмір такої процентної ставки може бути на пару пунктів нижче, ніж у фіксованою. Однак подібна економія може обернутися проти позичальника через пару місяців. Нерідко трапляється, що через пару років процентна ставка підвищується до 3-5%, таким чином, плаваюча ставка стає ще більше, ніж фіксована.
  • Щоб знайти найдешевший автокредит варто ознайомитися з якомога більшою кількістю пропозицій. Тільки так можна знайти найвигіднішу для себе пропозицію. Також радиться зробити порівняння автокредитів у своєму місті.

Якщо є бажання заощадити, варто відмовитися від плаваючих процентних ставок, ануїтетною схеми погашення кредиту (якщо не планується дострокове погашення кредиту в найближчі місяці) і щомісячної комісії. Також варто по можливості внести великий початковий внесок. Це головне, на що варто звернути увагу, але все ж знайти, де найдешевший автокредит, можна тільки вивчивши різні банківські пропозиції по автокредитуванню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?