Новини світу кредитування та банківських послуг.

Соціальні ініціативи банків

Крім виконання своїх класичних функцій – оформлення депозитів, видачі кредитів, відкриття карткових пакетів, – банки також беруть активну участь у житті суспільства, збираючи гроші для хворих дітей, популяризуючи фінансову грамотність, спонсоруючи культурні проекти, і навіть – підтримуючи українську армію.
Так, невизначеність політичної ситуації в країні і розуміння того, що українська армія потребує всілякої підтримки, мотивувало деякі банки організувати фінансову допомогу Збройним Силам України.
Більше 11 тисяч співробітників ПриватБанку по всій Україні прийняли рішення перерахувати свою денну зарплату на спеціальний рахунок Міністерства оборони, щоб підтримати українську армію. Як повідомили в прес-службі банку, ще більше 10 тисяч співробітників ПриватБанку в рамках цієї громадянської ініціативи перерахують до фонду розвитку армії особисті кошти без прив’язки до розміру одноденного заробітку. Першими, хто перерахував свої гроші на розвиток української армії, стали керівники банку.
«Питання про те, як і куди можна перерахувати гроші, щоб підтримати нашу армію, за останні дні задавали багато наших співробітники: касири, операціоністи, керівники філій з сотень міст України. Ми вирішили всім банком підтримати цю ідею, провівши опитування серед співробітників банку, – зазначив Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет.
Першими свій денний заробіток перерахували я і всі члени правління банку. Внесок кожного співробітника дуже важливий у цей переломний для країни час ».
Райффайзен Банк Аваль вирішив надати фінансову допомогу своїм працівникам, мобілізованим до лав української армії, в розмірі їх заробітної плати за квітень і травень поточного року. «Крім того, як соціально відповідальний роботодавець, банк забезпечує всі належні соціальні гарантії мобілізованим військовозобов’язаним працівникам відповідно до чинного законодавством і надає їм необхідну підтримку », – йдеться в повідомленні на сайті банку.
Соціальна програма Платинум Банку , спрямована на підвищення фінансової грамотності молодого покоління, називається «Платинум Посиденьки». У рамках цієї програми банк розробив 4 уроки («Копійка рубль береже», «Гроші різних країн: рубль, долар, євро», «Українська гривня та кишенькові гроші», «Подорож в країну« банкіра ») для дітей від 7 до 12 років і 2 уроку («Особистий бюджет», «Професія« Банкір ») для школярів віком від 12 до 14 років.

clip_image001

Заняття проводяться в різних куточках нашої країни. Під час цих заходів діти та їхні батьки мають можливість поспілкуватися з представниками банку і дізнатися багато цікавого про походження і властивості грошей і користь банків. Починаючи з 2010 року, уроки фінансової грамотності відвідало 25 тисяч дітей з усієї країни. Зараз банк набирає учнів для чергового курсу.
У УкрСиббанку в період з 17 лютого по 17 квітня проходить п’ятий етап благодійного проекту «Срібна монетка», який реалізує Всеукраїнська благодійна організація (ВБО) «Даун Синдром» за підтримки банку. Проект спрямований на допомогу сім’ям з дітьми з синдромом Дауна: психологічні консультації, в тому числі і онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні семінари для батьків і фахівців. Підтримати проект може кожен, пожертвувавши будь-яку суму, навіть кілька копійок.

clip_image002
У всіх відділеннях банку встановлені бокси для збору грошей. Щотижня всі зібрані кошти зараховуються на рахунок ВБО «Даун Синдром». Також кожен бажаючий може за п’ять гривень отримати у співробітника банку спеціальну наклейку і приклеїти її на малюнок сонечка – символу людей з синдромом Дауна. Крім того, зробити свій внесок у скарбничку добрих справ можна замовивши платіжну карту «Срібна монетка». Банк з власних коштів перераховує 1% від суми покупок, зроблених цією картою, на рахунок ВБО «Даун Синдром».
Альфа-Банк з 2011 року є партнером Міжнародного джазового фестивалю ALFA JAZZ FEST, який щорічно проходить у Львові на початку червня. Кожен рік цю культурну подію відвідує близько 20 тисяч гостей як з України, так і з інших країн. На фестивалі виступає більше 100 музикантів з різних країн, а також – вручається Міжнародна музична премія "Alfa Jazz Fest Awards" ім. Едді Рознера.

clip_image004

Однією з найбільш популярних соціальних ініціатив банків є підтримка спортивних команд.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?