Новини світу кредитування та банківських послуг.

Слов’янськ утримують сепаратисти. Банки працюють?

Протягом кількох останніх днів місто Слов’янськ, що знаходиться в Донецькій області, охоплене масовими акціями протесту. Міськрада, міліція і СБУ окуповані озброєними людьми в камуфляжі. Проте, половина банківських відділень у Слов’янську продовжують працювати за звичайним графіком. Про те, які фінустанови призупинили роботу в місті, читайте далі.
На території Слов’янська функціонують 9 відділень ПриватБанку . На сьогоднішній день всі відділення тимчасово не працюють.
«Зважаючи на ситуацію на території Донецької обл., Слов’янський р-н., М.Слов ‘янськ, відділення ПриватБанку не працюють. Терміни відновлення роботи поки невідомі. Ми робимо все можливе для наших клієнтів і сподіваємося на якнайшвидшу стабілізацію », – повідомив співробітник ПриватБанку.

clip_image001

Відділення банку «Фінанси і Кредит» , що знаходиться на вул. Леніна, 38, тимчасово не працює. Попередньою інформацією про відновлення роботи за стандартним графіком поки немає.

ПУМБ оголосив про тимчасове призупинення роботи відділення № 1 у Слов’янську в понеділок, 14 квітня.
Відділення Альфа-Банку працювало в понеділок, 14 квітня, в режимі консультацій. Можливість здійснення касових операцій була відсутня. Сьогодні ж, як повідомили нам оператори колл-центру, банк працює в повному режимі за звичайним графіком: з 9:00 до 18:00.
Правекс-Банк знаходиться за адресою вул. Шевченка, 12, працює сьогодні до 16:00. При цьому на запитання, чи можна прийти і здійснити обмін валют, у відділенні відповіли ствердно.
За стандартним графіком працює і відділення Надра Банку , розміщене за адресою вул. Юних Комунарів, д.80.

clip_image002

Відділення Українського Бізнес Банку по вул. Леніна, 28, сьогодні не працює. Розташоване недалеко від нього відділення ВіЕйБі Банку також закрито.
ОТП Банк і Промінвестбанк продовжують працювати в стандартному режимі. А Банк Капітал , який ще вчора працював лише півдня, сьогодні працює за звичайним графіком.
Таким чином, відділення ПриватБанку, банку «Фінанси та Кредит», ПУМБ, Українського Бізнес Банку та ВіЕйБі Банку на сьогодні закриті. Інші банки працюють у звичайному режимі.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?