Новини світу кредитування та банківських послуг.

"Слава Україні" і "Подвійний" дохід: огляд депозитних новинок

Пропонуємо Вашій увазі огляд депозитних новинок, в числі яких – вклад з підтримкою української армії під 28% річних у гривні, а також, депозит з частковим інвестуванням у фондові ринки.
У банку Михайлівський можна відкрити депозит з патріотичною назвою "Слава Україні". Оформити високоприбутковий депозит строком від 30 до 90 днів з підвищеною ставкою 28% річних у гривні може кожен клієнт, який здійснив безпосередньо у відділенні банку (через касу, платіжний термінал, з поточного рахунку ) благодійний внесок на підтримку української армії на загальну суму від 200 гривень і більше. У разі дострокового повернення вкладу відсотки будуть перераховані за ставкою 0,5% річних.
Альфа-Банк з 15 вересня пропонує новий депозитний продукт "Гнучкий" зі зростаючою процентною ставкою при пролонгації. При розміщенні вкладу на мінімальний термін 1 місяць процентна ставка складе 18% річних у гривні, 8% в доларах і 7% в євро. Кожен місяць ставка збільшується і доходить до 26% річних у гривні, 11% у доларах і 10% у євро на період шостої пролонгації терміну (7-й місяць вкладу).
З зростаючою відсотковою ставкою можна здійснити всього 6 пролонгацій, а починаючи з 7-ий пролонгації ставка встановлюється на розмір 1 місяця. Важливою особливістю вкладу є можливість дострокового повернення депозиту без втрати раніше нарахованих відсотків через кожний повний місяць розміщення коштів на рахунку.

clip_image001

Мінімальна сума вкладу при оформленні депозиту в відділенні Альфа-Банку складає 5 000 грн. або 500 доларів США / євро, а в разі дистанційного відкриття за допомогою інтернет-банкінгу «MyAlfa-Bank» достатньо 1 000 гривень або 200 доларів США / євро.

Український професійний банк пропонує оформити акційний 3-х місячний депозит "Щедра осінь" з виплатою відсотків в кінці терміну. Процентні ставки по вкладу складають 23,5% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро. Умови вкладу передбачають можливість поповнення та часткового зняття і не допускають пролонгацію. Мінімальна сума для оформлення депозиту – 250 гривень, 100 доларів (євро).
З 16 вересня по 31 жовтня 2014 можна випробувати удачу і взяти участь у депозитній акції для фізичних осіб "Удача на додачу" від банку Фінанси та Кредит .
В акції беруть участь всі клієнти, які в період проведення акції оформлять депозитний вклад у банку в національній або іноземній валюті на термін 1 місяць і більше. У кожного вкладника буде можливість збільшити свою основну ставку по депозиту, отримавши бонус у розмірі до 3%. Розмір бонусу визначається на скретч-карті, яку вкладник самостійно витягає зі спеціального боксу, обладнаного на кожному відділенні банку.

clip_image002

ОТП Банк спільно з компанією з управління активами "ОТП Капітал" з 15 вересня по 31 жовтня 2014 пропонують оформити акційний вклад "Подвійний", який об’єднує надійність банківських депозитів і прибутковість інвестиційних фондів. За умовами пропозиції, вкладник розміщує половину суми вкладу на терміновому депозиті строком на 3 місяці під 22% річних з виплатою відсотків в кінці терміну.
Другу половину суми клієнт розміщує в інвестиційному фонді терміном на 1 рік. Мінімальна сума інвестицій і депозитного вкладу становить 5000 гривень (вклади в іноземній валюті не приймаються). При цьому, звертають Вашу увагу на той факт, що прибутковість інвестицій на фондовому ринку може як збільшуватись, так і зменшуватись, а результати інвестування в минулому не гарантують отримання доходів у майбутньому. Також, прибутковість інвестицій на фондовому ринку не гарантується нашою державою.

clip_image003

Банк Ренесанс Капітал пропонує оформити новий депозит "Спокійний" строком на 3 місяці. Незалежно від варіанту виплати відсотків – щомісячно або в кінці терміну – річна процентна ставка складає 24% у гривні. Мінімальна сума для відкриття вкладу – 500 гривень. У разі дострокового повернення вкладу за письмовою вимогою вкладника, перерахунок відсотків буде здійснено за ставкою – 2% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?