Новини світу кредитування та банківських послуг.

Скільки українці витратять на Новий рік?

У розпал передноворічних розпродажів запитали у відвідувачів ТЦ, які банки забезпечать їм святкові покупки і скільки грошей вони на них витратять.
1. Скільки грошей витратите на Новий рік?

Перехожі розповіли, що більша частина грошей буде витрачена на подарунки для близьких. Зустрічали таких, що вже накупили презентів на 4-5 тисяч гривень. Були й такі, що витратили на святкові сюрпризи 600-800 гривень.
2. Чи будете ви користуватися кредитними картами?

В основному опитувані стверджували, що неохоче витрачають кошти з кредитних карт на святкування Нового року. Адже ніхто не хоче починати Новий рік з боргами. Але троє все ж підтвердили, що кредитними грошима скористаються.
3. Чи знаєте Ви про новорічні акції банків, і чи плануєте ними скористатися?

zima_stavki_500x361.jpg.aspxОстаннє питання звучало так: «Чи знаєте Ви про новорічні акції банків, і чи плануєте ними скористатися?». Як виявилося, багато хто дивиться рекламу і знають про пропозиції банків, але не всі поспішають ними скористатися. Згадували про акції Міського комерційного банку, вигідні відсоткові ставки по депозитах від Дельта Банку і Фінансової ініціативи , а також ПриватБанку . І додають, що швидше залишать у банку вклад під вигідні святкові відсотки, ніж візьмуть гроші в кредит.
Виявилося, що більшість опитуваних націлені на економію коштів. А свої гроші витратять на те, що ближче до серця – зустрічі з друзями і родичами.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?