Новини світу кредитування та банківських послуг.

Скільки можна заробити на класичному депозиті?

Курс національної валюти по відношенню до долара протягом останніх двох місяців перебуває, практично, на одному рівні. І експерти стверджують, що передумов для чергової дестабілізації курсу в цьому році немає. Саме час інвестувати в класичні гривневі депозити.

Під «класичними» депозитами ми маємо на увазі вклади з виплатою відсотків в кінці терміну, що не передбачають капіталізацію відсотків. Давайте подивимося, скільки можна заробити на такому депозиті, якщо інвестувати 10 тис. грн. строком на один рік.

Депозит «Безпечний онлайн» від Ідея Банку передбачає процентну ставку на рівні 26%. Це означає, що протягом року дохід від такої банківської інвестиції складе 2600 грн. або 2041 грн. з вирахуванням податку на депозит і військового збору. Після закінчення терміну дії договору банк перерахує тіло депозиту і зароблені відсотки на банківську карту.

Але вкладники повинні пам’ятати, що після закінчення терміну депозиту, якщо вклад не було закрито або переоформлено, депозит автоматично продовжується на додатковий термін 12 місяців з можливістю дострокового розірвання договору без втрати відсотків, нарахованих за основний термін вкладу.

clip_image002

Процентна ставка на додатковому терміні дорівнює 19,5% річних. При достроковому розірванні відсотки перераховуються за ставкою 1% річних. Протягом усього терміну дії договору вклад можна поповнювати, але при цьому загальна сума поповнень не повинна перевищувати розмір початкової суми вкладу.

На депозиті «Стабільний прибуток» від Авант-Банку можна заробити 24,25% річних. У нашому випадку мова йде про 2425 грн. або 1 903,63 грн. з вирахуванням всіх податків. При розірванні договору на терміні до 187 днів проценти перераховуються за ставкою 1% річних, після 187 днів – за коефіцієнтом 1/4 від розміру ставки, встановленої в договорі при розміщенні депозиту. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок. При автоматичній пролонгації вкладу до процентної ставки додається ще 0,25 п.п.

ПУМБ пропонує своїм клієнтам депозит «Спокійний» з процентною ставкою 24% річних при розміщенні коштів на один рік. При інвестуванні 10 тис. грн. прибуток буде дорівнює 2400 грн. або 1 884 грн. чистими з вирахуванням податків. Виплата коштів здійснюється наприкінці терміну на картковий рахунок. Міжнародна платіжна карта для отримання відсотків по депозиту оформляється в подарунок.

У разі дострокового розірвання проценти перераховуються за ставкою 2% річних. Можливість поповнення вкладу відсутня. Якщо побажаєте пролонгувати договір – банк додасть 0,5 п.п. до Вашої відсоткової ставки.

clip_image004

На Альфа -Депозиті від однойменного банку можна заробити 23% річних. Для нас це означає, що прибуток складе 2300 грн. або 1 805,5 грн. «Чистими». Виплата коштів здійснюється наприкінці терміну депозиту. Для дострокового розірвання в будь-який час діє лояльна процентна ставка 18% річних. Вклад можна пролонгувати. При цьому процентна ставка збільшується на 1 п.п.

Процентна ставка по депозиту «Стандарт Плюс» від Кредобанку при річному розміщенні становить 20% річних. Тобто, при інвестуванні 10 тис. грн. в кінці року отримуємо 2000 грн. або 1 570 грн. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на рахунок клієнта Кредобанку.

Додатково можна оформити банківську платіжну карту до рахунку і отримувати відсотки через банкомати або здійснювати покупки за їх допомогою. При достроковому розірванні вкладу проценти перераховуються за ставкою 0,01% річних. Поповнення вкладу не передбачено.

Як бачимо, податок на дохід від депозитів вніс деякі корективи в прибутковість депозитів і при процентній ставці 20-25% річних ефективна ставка складає 15,7% – 20,4% річних.

Тим не менш, наша країна входить до трійки країн з найвищими відсотковими ставками.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?