Новини світу кредитування та банківських послуг.

Скільки можна заробити на довгостроковому депозиті

Ставки за депозитами у гривні з початку року знизив і сь на 3-5 п. п., до 12-18% річних. Максимально подешевшали депозити в національній валюті строком до півроку, на 2-5 п. п., до 12-16% річних. Ставки за довгостроковими вкладами впали менше, на 0,5-2 п. п. (до 16-20% річних). При цьому річні банківські заощадження залишилися найприбутковішими. Вкладники яких банків отримують більше всіх.

Середня ставка за депозитами в національній валюті терміном на 12 місяців за даними НБУ становить 17,36% річних. За рік середня прибутковість внесків в національній валюті впала на 2,02 п. п. Сьогодні максимальна прибутковість банківських гривневих заощаджень фізосіб строком на рік становить 22-23,5% річних. При цьому в деяких банках високі ставки пропонують виключно заможним клієнтам.

Динаміка середніх ставок за річними депозитами у гривні
depozit_top_5_ris_500x301.jpg.aspx

Джерело: дані НБУ.
Максимальну прибутковість надає своїм вкладникам Промекономбанк . Ставка за депозитом у гривні терміном на рік становить 23,5% річних. Відсотки за вкладом виплачуються щомісяця. Правда, щоб відкрити цей вклад, необхідно добре заробляти. Мінімальна сума депозиту складає 50 тис. грн. При достроковому розірванні вкладу дохід перераховується за ставкою 1% річних.
Прибутковість за річними депозитами у гривні Євробанку становить 22,5% річних. Мінімальна сума депозиту стартує від 5 тис. грн. І банк не прийме на один внесок більше 500 тис. грн. Відсотки виплачуються в кінці строку. При цьому отримати високий дохід можуть тільки інтернет-користувачі. За умовами депозиту, вкладник повинен оформити он-лайн заявку на депозит, після чого менеджер банку сам приїжджає до клієнта для підписання документів. Гроші на рахунок повинні бути переведені в безготівковій формі. Якщо переказ здійснюється з рахунку іншого банку, Євробанк готовий компенсувати втрати вкладника шляхом підвищення ставки за вкладом на 1 п. п. При достроковому розірванні договору прибутковість перераховується за ставкою 5,62% річних.
На піввідсотка менше прибутковість по внеску від Авант-Банку . Так ставка за депозитом складає 22% річних. Банк приймає від 1 тис. до 500 тис. грн. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку. Депозит можна продовжити, в цьому випадку банк надасть надбавку до 0,5% річних. При достроковому розірванні договору ставка за депозитом знижується до 1% річних.
Банк Перший також пропонує розмістити депозит під 22% річних. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн. У вкладника є можливість поповнювати рахунок протягом півроку. Сума поповнення не повинна перевищувати початкову суму вкладу на 200%. При достроковому розірванні вкладу протягом 270 днів вкладник отримає 1% річних. Надалі банк не застосовує штрафних санкцій за закриття депозиту передчасно.
Вкладники ЄВРОПРОМБАНК, розмістивши депозит у гривні терміном на рік, отримають 22% річних. Але щоб отримати таку прибутковість, потрібно бути мільйонером і віддати в банк від 800 тис. грн. Відсотки виплачуються в кінці строку дії депозитного договору. При достроковому розірванні вкладу клієнт отримає 2% річних.

Топ-5 дохідних депозитів у гривні терміном на рік

Банк
Ставка,% річних
Мінімальна сума, грн.

Промекономбанк
23,50
50 тис.

Євробанк
22,50
5 тис.

Авант-Банк
22
5 тис.

Банк Перший
22
5 тис.

ЄВРОПРОМБАНК
22
800 тис.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?