Новини світу кредитування та банківських послуг.

Скільки коштує PayPass карта?

Можливість використовувати PayPass карту замість проїзного в метро оживило інтерес жителів столиці до цього банківського пластику. Ми вирішили дізнатися, скільки коштує відкриття та обслуговування такої карти у вітчизняних банках.

На виготовлення іменної карти з PayPass в ПриватБанку піде 14 днів. Вартість виготовлення пластика становить 50 гривень. Але з 24 червня фінустанова запустило акцію, за умовами якої, якщо протягом перших 30 днів з моменту отримання картки сплатити нею не менше 7 поїздок в київському метро, ПриватБанк поверне клієнтові повну вартість випуску картки.

clip_image002 Також в рамках акції ПриватБанку і MasterCard до кінця 2015 року вартість кожної десятої поїздки в метро, оплаченої картою, буде повертатися на картковий рахунок. Поповнення такої карти безкоштовне, тоді як за зняття власних коштів доведеться сплатити 1% від суми. Плата за річне обслуговування відсутня.

Карта з технологією PayPass від Укрсоцбанку виготовляється протягом 7-14 днів. Річне обслуговування пластику коштує 120 грн. У разі поповнення картки через депозитний термінал банку або касу плата за послугу не стягується. Але якщо здійснювати цю операцію без наявності картки, доведеться сплатити 1% від суми (мін. 5 грн., макс. 500 грн.). За зняття коштів через банкомати фінустанови та банків-партнерів комісія відсутня, а через банкомати інших банків – складає 1,5% + 5 грн.

Вартість виготовлення PayPass карти в Альфа-Банку складає 150 гривень. На виготовлення пластика піде від 7 до 9 днів. Зняття коштів через каси та банкомати фінустанови є безкоштовним, через мережу банкоматів «Атмосфера» коштує 0,8% від суми + 5 грн., через банкомати інших банків – 1,5% від суми + 5 грн. За поповнення картки через каси та банкомати з функцією "cash-in" комісія не стягується, в той час як за поповнення через термінали Alfa-Pay доведеться сплатити 0,3% від суми, а через термінали I-Box – 2% від суми.

У Фідобанк можна відкрити безкоштовну голд-карту з технологією PayPass. Виготовляється карта протягом двох тижнів. Видача готівки в банкоматах Фідобанк – 0,75% +2 грн., в банкоматах інших фінустанов – 1,5% + 5 грн. Поповнення картки через каси не тарифікується, через термінали – коштує 2%, мін. 2 грн. Примітно, що якщо протягом місяця Ви не витрачаєте з карти хоча б 75 грн., Плата за місячне обслуговування складе 75 грн. Якщо ж така сума протягом місяця буде витрачена, плата за обслуговування не стягується. Місячний ліміт на користування коштами складає 2 тис. грн.

Відкриття карти з технологією PayPass в Укрексімбанку коштує 300 грн. Виготовляється карта протягом 5 робочих днів. Поповнення картки в касах банку і за допомогою банкоматів з функцією прийому готівки здійснюється безкоштовно. Але якщо карта при цьому відсутня, доведеться сплатити 0,5% від суми (мін. 5 грн., макс. 500 грн.). Комісія за зняття коштів через банкомати банку становить 0,8%, мін. 5 грн. (якщо карти з собою при цьому немає – 1%, мін. 5 грн.), через банкомати інших банків – 1,5%, мін. 5 грн., через банкомати банків-партнерів (Ощадбанк, Укрсоцбанк, Ощадбанк Росії) – 1%, хв. 5 грн.

Як бачимо, на виготовлення картки з технологією PayPass потрібно до 2 тижнів. При цьому коштує така карта до 300 грн., Але в окремих випадках можливе і безкоштовне виготовлення пластика.

Такою картою можна користуватися як проїзним у київському метро, що дозволяє уникнути довгих черг до кас та терміналів. Але розплатитися PayPass пластиком можна поки що тільки на 17 станціях столичного метрополітену.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?