Новини світу кредитування та банківських послуг.

Скасування комісій і нові банківські сервіси

Пропонуємо нашим читачам добірку актуальних банківських новин, в числі яких скасування комісій за прийом платежів, сервіси оплати рахунків онлайн, випуск платіжних карт з патріотичним дизайном та інше.

У Банку Контракт з 25 травня з’явилася можливість оплачувати рахунки в режимі онлайн. Це стало можливим у рамках співпраці Банку Контракт з всеукраїнським сервісом прийому платежів в інтернеті іРау.ua. Відтепер власники платіжних карт Visa і MasterCard, емітованих будь-яким українським банком, можуть у будь-який час доби і з будь-якого куточка світу оплачувати рахунки на комунальні послуги, телебачення, інтернет, мобільний зв’язок і т.д.

Для здійснення оплати необхідно вибрати вид послуги, а також компанію, рахунки якої ви хочете оплатити .

Оплата рахунків онлайн є безпечною, так як сервіс іРау.ua сертифікований за міжнародним стандартом безпеки PCI DSS.

Банк Траст порадував своїх клієнтів новиною про скасування комісії за прийом платежів на користь банку в мережі терміналів самообслуговування EasyPay. Тепер поповнення карткових рахунків та погашення кредитів можна здійснювати безкоштовно в більш ніж 5500 терміналах EasyPay по всій Україні.

clip_image002Альфа-Банк виступив технічним спонсором у спільній акції з іРау і Visa і повідомив про запуск сервісу по онлайн-оплаті послуг дитячого садка . На додаток, всі клієнти мають можливість безкоштовно підключити послугу "Регулярний платіж" на сайті іРау.ua і проводити оплату карткою Visa без комісії і зі знижкою 5 гривень від суми платежу в термін до 31 липня 2015 року. Скористатися новою послугою "Регулярний платіж" можуть не тільки клієнти Альфа-Банку, а й усі власники платіжних карток Visa, емітованих українськими банками.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 28 травня впровадив нову послугу – приймання готівкових платежів за електроенергію та додаткові послуги "ДТЕК Дніпрообленерго". Тепер, і клієнти банку, і всі бажаючі можуть здійснювати платежі на користь енергопостачальної компанії швидко і зручно, а фізичні особи – ще й безкоштовно. Скористатися послугою можна в кожному з 157 відділень ПУМБ на території України.

Клієнти Ощадбанку з кінця травня 2015 можуть отримати платіжні картки Visa Gold і Visa Platinum з новим патріотичним дизайном. Крім привабливого зовнішнього вигляду карти мають магнітну смугу, оснащені контактним чіп-модулем і безконтактним чип-модулем технології payWave.

clip_image004Всім клієнтам, які оформили платіжні картки Visa Gold і Visa Platinum до 30 червня 2015 Ощадбанк підготував унікальні преміальні переваги: знижки за програмою "Світ прівілеїв.Visa" , Консьєрж-сервіс, доступ в лаунж-зони більше 700 аеропортів світу за програмою Priority Pass і багато іншого. Оформити преміальні картки з яскравим колоритним дизайном можна в гривнях, доларах і євро в будь-якому відділенні Ощадбанку.

Банк Михайлівський з 27 травня ввів новий сервіс поповнення рахунків клієнтів в банкоматах з функцією прийому готівкових коштів. За допомогою нової послуги у клієнтів банку з’явилася можливість здійснювати наступні операції без використання платіжних карт: поповнення депозитів, поповнення поточних рахунків, поповнення карткових рахунків та погашення кредитів.

Для проведення будь-якої з вказаних операцій клієнту достатньо вибрати розділ "Операції без карти" в меню банкомата і вказати дані рахунки. Умовами нового сервісу передбачено поповнення тільки гривневих рахунків. Для клієнтів Банку Михайлівський послуга надається безкоштовно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?