Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидкий переказ грошей з картки на картку.

Якщо терміново потрібно перевести гроші комусь зі своєї картки, а найближче відділення банку знаходиться далеко, можна скористатися одним із способів швидкого перекладу в мережі Інтернет. Пропонуємо огляд подібних пропозицій.
На сайті MasterCard можна скористатись послугою MasterCard Money Send, яка дозволяє здійснити швидкий грошовий переказ навіть в тому випадку, якщо карти відправника та одержувача належать до різних платіжним системам. Все, що потрібно знати відправнику – це 16 цифр номера карти одержувача.
Переказ можливий тільки для карт MasterCard / Maestro українських банків у гривні. Комісія складає 1% (мін. – 0,99 грн., Макс. – 9,99 грн.) І стягується з відправника. Максимально можлива сума переказу становить 5 тис. грн.

clip_image001

Аналогічну послугу можна знайти і на сайті ПриватБанку . Якщо Ви будете переводити гроші з картки українського банку на карту ПриватБанку – комісії не буде, якщо з карти українського банку на карту іншого українського банку – 1% (мін. 5 грн.), З картки ПриватБанку на карту українського банку – 1% (мін . 5 грн.), з картки ПриватБанку на карту ПриватБанку – без комісії, з картки ПриватБанку на карту закордонного банку – 1% + 10 грн. Для того, щоб зробити даний переказ реєстрація в інтернет-банкінгу Приват24 не потрібна.

clip_image002

Переказ з картки на картку можливий на сайті iPay.ua. Для здійснення трансакції потрібно заповнити такі поля, як номер телефону, номер карти відправника, номер картки отримувача та телефон або email одержувача. Комісія за переказ складає 1% +5 грн. і стягується з відправника.
Для власників платіжних карт, карти яких підтримують технологію 3-D Secure Verified by Visa або MasterCard SecureCode ліміт на переклад становить 6 тис. грн., для карт ж, які не підтримують цю технологію – 3 тис. грн.

На сайті wayforpay.com можливий переказ між картами Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, випущеними українськими банками. Але при цьому карта повинна бути відкрита для оплат в Інтернеті. Комісія за переказ складає 1% + 4 грн. (Мін. – 10 грн.) І стягується з відправника переказу.
Для власників платіжних карт, карти яких підтримують технологію 3-D Secure Verified by Visa або MasterCard SecureCode максимальна сума одного переказу становить 15 тис. грн., Для інших – 3 тис. грн.

clip_image004

Компанія «Платежі онлайн» (Platon) має на своєму сайті опцію переказу грошей для власників будь-яких платіжних карт Visa / MasterCard. Максимальна сума всіх переказів за добу по одній карті становить 30 тис. грн. При цьому передбачається комісія в розмірі 1% + 5 грн. Перекази між корпоративними картами не здійснюються.

Переказ між картами будь-яких банків можна здійснити і на сайті Альфа-Банку . Максимальна сума переказу становить 6 тис. грн. Стягнута за послугу комісія – 1% + 5 грн. Гроші, залежно від банку-одержувача переказу зараховуються на карту в термін від 30 хвилин до 2 днів. Скористатись послугою можуть власники будь-яких карт Visa або MasterCard, емітованих в національній валюті.

clip_image006

Аналогічні умови переказів діють і у Діамантбанку . Фінустанова буквально днями запустило нову опцію. Тому, якщо Ви частіше відвідуєте сайт Діамантбанку ніж Альфа-Банку, можете здійснити онлайн-платіж за тими ж тарифами на інтернет-ресурсі цієї фінустанови.

clip_image007

Здійснити швидкий переказ за вигідними цінами можна і на сайті pay2you від Дельта Банку. Перевести можна від 1 до 5 тис. грн. При здійсненні переказу коштів з картки будь-якого банку на карту Дельта Банку комісія не стягується.
Якщо ж переводити гроші на карту будь-якого іншого банку стягується стандартна комісія в розмірі 0,5% від суми плюс 5 грн. Також варто враховувати, що додатково може стягуватись комісія, яка встановлюється банком-емітентом картки отримувача переказу.

Як бачимо, комісії за здійснення швидких онлайн трансакцій майже ідентичні, і складаються вони з певного відсотка від суми та фіксованого комісії в кілька гривень. Щоб заохочувати перекази між емітованими своїм банком картами, такі фінустанови, як ПриватБанк і Дельта Банк, надаючи дану послугу своїм клієнтам, комісії не стягують.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?