Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидкий доступ до кредитної історії

Погана кредитна історія – це те, через що банк може відмовити Вам у наданні гостро необхідної позики. При цьому зіпсувати кредитну історію можуть не тільки проблемні заборгованості, але й помилки операторів банків або помилки в системі.
Щоб бути в курсі, що відбувається, можна оформити собі швидкий доступ до кредитної історії, скориставшись послугами одного з банків або кредитного бюро.

Так, перевірити свою кредитну історію можна відразу в системі «Приват24» у рубриці «Мої рахунки / Кредитний рейтинг». Тут можна замовити одну з двох послуг: «Кредитний рейтинг» або «Кредитний звіт». Кредитний рейтинг – це індикатор «фінансового здоров’я» позичальника, а також – можливості виникнення прострочення в майбутньому.
Рейтинг може бути дуже низьким (свідчить про шахрайські дії або неблагонадійності позичальника), низьким (свідчить про несвоєчасне погашення кредитів або збої в оплаті), нормальним (середньостатистичний), високим (обіцяє швидке рішення, мінімальні витрати і пільги з боку кредитора) і дуже високим (такий позичальник – бажаний клієнт для будь-якого кредитора).

clip_image001

Що ж до «Кредитного звіту», то він дозволяє простежити поточний стан Вашої кредитної історії. Обидві послуги коштують по 25 грн., оплачуються і надаються миттєво за допомогою системи інтернет-банкінгу.
Оплатити послугу надання кредитного рейтингу або кредитної історії можна також за допомогою терміналів самообслуговування, що знаходяться в банку (кнопка «Отримати кредитну історію» знаходиться в меню «Банківські послуги» на другій сторінці) або ж за допомогою мобільного додатку для Android або iOs.
Доступ до кредитної історії можна отримати також на сайті Інформаційного Бюро Кредитних Історій (ІБКІ). Послуга отримання «Кредитної рейтингу» і послуга отримання звітності по кредитній історії стоїть по 25 грн. кожна.
Також тут клієнт може замовити собі послугу «Статус Контроль», яка дозволяє практично постійно простежувати зміни, які з Вашої кредитної історією і застерегти Вас від прострочень, що виникли з вини оператора, який міг назвати невірну суму до погашення, прострочень, що виникли через списання регулярного платежу з кредитної картки, про існування якого Ви зовсім забули, помилок, що виникли при передачі інформації банком в бюро або від шахрайських кредитів, відкритих на Ваше ім’я без Вашого відома. Вартість даної послуги складає від 5 гривень на місяць, залежно від обраного тарифного плану.

clip_image002

Простежувати свою кредитну історію можна і в Райффайзен Банку Аваль . Клієнти банку можуть вибирати між трьома тарифними планами: «Контроль», «Безпека» і «Безпека +». У першому випадку безкоштовний доступ до вашої кредитної історії надається раз на рік, інформування про оновлення параметрів кредитної історії здійснюється кожен робочий день.
Тарифний план діє півроку і коштує 50 гривень. Тарифний план «Безпека» відрізняється від попереднього тим, що діє протягом усього року, а безкоштовний доступ до кредитної історії надається раз на один квартал. Вартість складає 90 гривень.
Володарі тарифного пакета «Безпека +» отримують доступ до кредитної історії відразу на два роки за 150 гривень. Тут безкоштовний доступ до кредитної історії надається щомісяця. У всіх трьох випадках додатковий доступ до кредитної історії коштує 15 гривень.
Варто також відзначити, що один раз на рік кожен українець може побачити свою кредитну історію безкоштовно. Для цього потрібно відправити на поштову адресу – ТОВ "Українське бюро кредитних історій", 01001, м.Київ, вул. Грушевського, 1-д наступні документи: ксерокопії першої, другої сторінок паспорта, засвідчені особистим підписом і датою запевнення; ксерокопію сторінки паспорта з відміткою про реєстрацію адреси проживання, завірену особистим підписом і датою запевнення; ксерокопію ідентифікаційного коду (код ІПН), завірену особистим підписом і датою запевнення; заяву на отримання кредитної історії.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?