Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидко взяти кредит готівкою без довідок онлайн

Отримати кредит буквально в лічені хвилини? Сьогодні така можливість нікого не дивує. Експрес-кредитування дуже популярне у всьому світі.

clip_image002

Купуйте це негайно!

Головна відмінність «швидкого» кредиту від стандартного споживчого – мінімальний час розгляду заявки і відсутність необхідності надавати довідки про доходи. Всього два документа: паспорт плюс свідоцтво пенсійне, водійські права, карта того ж банку або щось інше (та ідентифікаційний код). Протягом 10, 20, 30 хвилин, максимум години, скорингова комп’ютерна програма перевіряє достовірність даних, аналізує ваші відповіді на питання стандартної анкети і видає рішення. Якщо воно позитивне – гроші опиняються у вас в руках буквально через кілька хвилин!

Можна купити потрібну річ – аж до автомобіля. Іноді експрес-кредит стає справжньою паличкою-виручалочкою, наприклад, якщо мова йде про здоров’я або термінову життєво важливу поїздку.

Плата за швидкість

Отримуючи «швидкий» кредит ви, по суті, знаходите квиток на літак, який блискавично доставить до гостро необхідного або жаданого предмету.

Але, як відомо, покупка квитка «в день польоту» завжди обходиться дорожче, ніж його завчасне придбання. Процентні ставки по експрес-кредитах теж вище, ніж по звичайним позикам.

Але якщо у випадку з авіакомпаніями все вирішує бажання заробити «на терміновості», то банки продають експрес-кредити дорожче з іншої причини. Адже, не вимагаючи від клієнта підтвердження доходу і піддаючи його мінімальної перевірці, банк дуже ризикує. І додаткові процентні пункти – своєрідна «страховка». Вона покриє збитки, якщо хтось із інших «швидких» позичальників не поверне гроші.

Деякі види експрес-кредиту, наприклад, на покупку автомобіля, припускають початковий внесок – 10-50%. Це служить для банку додаткової «подушкою безпеки».

Максимум для позичальника

Звичайно, банкіри ретельно прораховують свої ризики. І тому воліють занадто великі експрес-кредити не видавати. У більшості банків суми «швидко-кредитів» не перевищують 100 000 гривень, а в деяких – всього 10-50 тисяч.

Термін кредитування теж обмежений: зазвичай від двох місяців до трьох років. Крім того, моментальні позики видають тільки в національній валюті – в гривнях.

Швидше, ще швидше

Іноді оформити експрес-кредит можна буквально «не відходячи від каси» – прямо в магазині, де ви підібрали потрібний товар. Частина банків розміщує свої стійки у великих торгових центрах. Інші обмежуються традиційним варіантом: за швидким кредитом потрібно прийти на банківський офіс. Деякі активно використовують інтернет: подати заявку і отримати відповідь можна на сайті банку. Існують і варіанти дистанційного оформлення для постійних клієнтів – через інтернет банкінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?