Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидкі позики

Швидкі позики – зручне рішення в разі, коли дуже потрібні гроші для непередбачених витрат, а до зарплати ще далеко. Це не тільки зручно, але в окремих випадках і вигідно. Швидкі позики поширений вид кредитування в інтернеті. Це зручно і не займає багато часу, до того ж, позичальникові не треба нікуди йти і стояти в довгій черзі.

Таких компаній зараз багато, деякі з них пропонують першу позику безкоштовно. Таким чином, позичальник бере стільки, скільки йому треба і виплачує без переплати – стільки ж, скільки взяв. У такому разі відсотки платити не треба, комісію теж. Але ця пропозиція діє тільки для нових клієнтів, які ще не мали справу з позикодавцем і беруть позику перший раз. Є фірми, які видають безкоштовно не тільки перший, але наприклад, третій і п’ятий кредити.

При цьому сума першого позики обмежена. Це робиться для того, щоб знизити ризики компанії, яка і так ризикує, видаючи позики фізичним особам, без пред’явлення будь-яких довідок про доходи. Поступово сума позики зростає. Коли позикодавець бачить, що клієнт може виконувати свої зобов’язання, його кредитний ліміт підвищується. Плата за позику зазвичай вище, ніж за звичайні банківські позички, тому що тут і вище ризики для кредитора.

Особливо вигідні швидкі позики без поручительства і застави. В інтернеті видача грошей відбувається досить швидко – всього за кілька хвилин. Але є компанії, які довго розглядають заявку, вони можуть видавати гроші тільки через добу.

Механізм досить простий: людина реєструється на сайті компанії і вибирає суму, яку хоче взяти і термін, на який він бажає взяти гроші. При цьому він повинен вказати своє прізвище, ім’я, інші паспортні дані та номер свого банківського рахунку, а також номер телефону. На номер зазначеного рахунки будуть зараховані гроші.

На деяких сайтах є плата за реєстрацію. Зазвичай це незначна сума, яку треба перерахувати на рахунок компанії, щоб вона переконалася в тому, що рахунок дійсно належить клієнтові. Ця сума відображається в графі "Плата за реєстрацію".

Вік клієнта. Який може отримати швидке фінансування зазвичай з 18 років, але деякі організації видають гроші тільки з 20 років або 21 років. Також може бути обмежений вік до 60 років або до 70 років. Це робиться тому, що у пенсіонерів можуть бути недостатні доходи для погашення кредиту. Або просто людина не зможе виплатити борг. Але і тут правила досить ліберальні, тому багато літні люди можуть отримати позику.

Швидкі позики для тих, хто усвідомлює, що зможе віддати борг у визначені терміни. Швидкі кредити через інтернет – це сучасне рішення, яке зручно використовувати, коли терміново потрібні гроші – наприклад, для непередбаченої покупки, коли в магазині розпродаж, для оплати рахунку, який не планувався, для придбання подарунків на початку місяця, коли зарплата очікується в кінці і так далі.

Швидкі позики називаються також швидкими кредитами, короткостроковими позиками, швидкими позиками. Оплатити їх можна кількома простими способами, наприклад, через інтернет-банк, у філії якого банку, іноді через термінали, на пошті і т.д.

Цей вид фінансування не призначений для довготривалих рішень, але він дуже зручний і добре підходити для короткострокових рішень. Позика без застави та поручителя та без комісійних – це те, що багато хто шукає. Найголовніше – це займати відповідально і правильно оцінювати свої можливості повернення грошей. В даному випадку це рішення може допомогти в різних життєвих ситуаціях, навіть коли вам потрібно покрити інший борг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?