Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидкі кредити від кредитних спілок (до 200 000 гривень).

«Швидкими» бувають не тільки мікрокредити: впродовж 15 хвилин можна оформити позику і на більшу суму. Кредитна спілка «Сімейна позика» надає можливість зайняти від 3 000 до 50 000 тис. грн. (для працюючих неофіційно – до 15 тис. грн.) на термін 12, 24 або 36 грн. під процентну ставку від 12% річних.
Так, наприклад, якщо Ви займете 10 тис. грн. на рік, Ваш щомісячний платіж складе 1080 грн., а переплата за весь термін користування кредитними коштами – 2 960 грн. Дізнатись точну суму переплати, в залежності від обраної суми, Ви можете, скориставшись калькулятором на головній сторінці сайту.
Варто також врахувати той факт, що для того, щоб отримати кредит, потрібно мати київську або найближчу обласну прописку, працювати в Києві на останньому місці більше 6 місяців, і мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та квитанції про оплату за квартиру і телефон за місцем прописки за останні 3 місяці.

clip_image001

Компанія «Royal Standard» пропонує кредит готівкою без довідки про доходи в Києві на суму від 5 000 до 30 000 грн. на термін від 1 до 5 років. Ефективна ставка за такою позичкою становить від 30% до 40% річних. Фінустанова кредитує як без застави, так і під заставу авто та нерухомості. Крім своїх програм кредитування кредитор володіє партнерськими програмами кредитних установ і приватних інвесторів.
Компанія обіцяє рішення по видачі позички по телефону за 5 хвилин. Для того, щоб більш детально ознайомитись з можливостями видачі того чи іншого кредиту, потенційні клієнти можуть залишати заявки на сайті установи.

clip_image002

«Бліц Кредит» видає кредити готівкою клієнтам, працевлаштованим на останньому місці роботи не менше 3 місяців. Сума кредити може становити від 5 000 до 200 000 грн., А термін кредитування – від 6 місяців до 5 років. Погашення кредиту здійснюється щомісяця рівними сумами. Використовувати кредитні кошти можна на різні цілі. Дострокове погашення не передбачає штрафних санкцій.
Відсоткова ставка становить від 19% річних. Для оформлення кредиту знадобиться паспорт, код, довідка про доходи (якщо мова йде про кредит на суму більше 20 тис. грн.), А для пенсіонерів – пенсійне посвідчення виписка з пенсійного фонду про фактично отримані пенсії за 6 місяців.
Заявку на отримання позики можна оформити на сайті кредитора, і протягом дня один з менеджерів зв’яжеться з Вами і підбере для Вас зручну кредитну програму.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?