Новини світу кредитування та банківських послуг.

Швидка транзакція. Як перевести гроші в іншу країну?

Якщо вам треба швидко перевести гроші, а у вашого адресата немає банківського рахунку, можна скористатися однією з систем грошових переказів.
Грошові перекази бувають адресними і безадресними. У разі безадресного перекладу вам знадобитися прийти в банк, назвати в касі ПІБ та контактний номер телефону одержувача, а також – надати свій паспорт і код. Отримувач може забрати переказ у будь-якому відділенні банку країни, в якій він знаходитися. Для цього йому потрібно буде просто назвати контрольний номер переказу, який ви отримаєте від працівника банку.

Якщо ж переклад адресний, в касі банку вам потрібно буде повністю вказати всі реквізити: паспортні дані perevod_zagranicy_88x88.jpg.aspxодержувача, відділення банку, куди буде доставлений переклад, контактний номер і адресу одержувача.
Комісія за здійснення транзакції починається від 1% від суми. Якщо мова йде про 1 тис. доларів, які ви пересилаєте, наприклад, до Росії, за відправку вам доведеться заплатити від 10 до 30 доларів США, в залежності від обраної системи. Як швидко одержувач зможе отримати ці кошти, краще дізнаватися безпосередньо у відділеннях. Адже в одній фінустанові досить хвилини, а в іншому процес може тривати до 3 банківських днів.

Переводимо 1 тис. доларів з України до Росії *

Система грошових переказів
Комісія
Швидкість транзакції

Золота Корона
10 дол
2 хвилини

Юністрім
15 дол
5 хвилин

Аверс
15 дол
20 хвилин

Лідер
20 дол
1 хвилина

Migom
20 дол
1 хвилина

Blizko
20 дол
1 хвилина

Contact
20 дол
5 хвилин

Софт
20 дол
від 3 хвилин до 3 банківських днів.

Coinstar
30 дол
5 хвилин

Анелік
18 дол
від 2 до 24 годин

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?