Новини світу кредитування та банківських послуг.

Щотижневий огляд депозитів на початок липня.

Поточний тиждень відзначився стартом кількох акційних вкладів, один з яких приурочений до святкування 23-й річниці Незалежності України. Прибутковість нових депозитів досить висока і доходить до 26,5% у гривні та 12,5% в доларах. Крім цього спостерігається тенденція до подальшого зниження депозитних ставок по вже існуючих вкладами. Про це, і не тільки, розповімо в нашому щотижневому огляді.
У Укрексімбанку з 25 червня стартував новий депозит "Державний", приурочений до святкування 23-й річниці Незалежності України. Термін вкладу – 6 місяців. Процентні ставки є фіксованими для кожного 31-денного періоду і складають 23% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро в перший і останній місяць дії депозиту. З 2-го по 5-й місяць прибутковість по вкладу дещо знижена і становить 17% річних у гривні, 7% у доларах і 6% в євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний (картковий) рахунок.

clip_image001

Терра Банк з 23 червня пропонує можливість своїм клієнтам максимально вигідно розмістити кошти на акційному депозиті "Максимальний". Умовами вкладу передбачено розміщення грошових коштів на 3 місяці із щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення протягом всього терміну дії депозиту.
Процентна ставка встановлюється в залежності від терміну перебування коштів на депозитному рахунку та складає від 26,5% до 25,5% річних у гривні, від 12,5% до 11,5% у доларах і від 10,5% до 9,5 % в євро. Мінімальна сума для відкриття депозиту – 1000 гривень або 200 доларів / євро. При достроковому закритті вкладу проценти перераховуються за ставкою 1% річних у будь-який з валют.
У Укргазпромбанку можна відкрити акційний депозит "Літня пропозиція". За умовами вкладу грошові кошти можна розмістити на 45 днів під 20% річних у гривні та 9,5% в доларах / євро. Виплата відсотків передбачена в кінці терміну дії вкладу. Мінімальна сума для оформлення вкладу – 2500 гривень або 250 доларів / євро. У разі дострокового повернення вкладу відсотки будуть перераховані за ставкою 1% річних у національній валюті та 0,5% – в іноземній.
Енергобанк продовжив дію акційного короткострокового депозиту "10 днів" до 1 жовтня 2014 року. Нагадаємо, цей депозит дозволяє вже через 10 днів повернути свій вклад з нарахованими відсотками в разі потреби або пролонгувати вклад на новий термін. Процентні ставки залежать від початкової суми вкладу і становлять від 15% до 16% річних у гривні, від 6% до 6,5% в доларах і євро.

clip_image002

Банк Національний Кредит з 25 червня по 25 серпня проводить короткочасну акцію "Валютний запас", в рамках якої можна розмістити вільні кошти в доларах США під 10,5% річних на 1 місяць або під 11% річних на 3 місяці. На одному вкладі допускається розміщення суми від 10 до 10 000 доларів.

Акордбанк змінив умови оформлення акційного депозиту "Святковий". З 25 червня термін дії вкладу продовжений на 30 днів – до 4 місяців (120 днів). Даний вклад призначений для клієнтів, які відкривають новий депозит і / або переоформлюють депозит на новий термін у зв’язку із закінченням терміну його розміщення в банку. Депозитні ставки залишились незмінними – 21,5% річних у гривні, 10,5% в доларах і 8% в євро. Виплата відсотків – щомісячна.

БТА Банк з 23 червня знизив процентні ставки за вкладами у національній та іноземній валютах. Приміром, за депозитами "Рекордний" і "Універсальний" зниження прибутковості на будь-якому з можливих термінів розміщення і в будь-який з валют (гривня / долар / євро) становить -2,5 п.п. Поточний рівень ставок коливається від 9,5% до 16,5% річних у гривнях, від 2,5% до 6,5% у доларах і від 0,5% до 2% в євро.
По "Накопичувальному" вкладу прибутковість впала на 1 п.п. в гривнях і доларах – до 16% і 6% річних відповідно і на 2,5 п.п. в євро – до 0,5% річних при розміщенні грошових коштів на 1 рік. По гривневому внеску "Щедрий" із щомісячною виплатою відсотків і можливістю вільного зняття і поповнення відсоткова ставка знижена в 2 рази – до 2,5% річних.
Євробанк з понеділка також знизив ставки на 1,5-2 п.п. в гривні за основними депозитами на 3-місячному терміні розміщення – строкові вклади з виплатою відсотків в кінці терміну, строкові вклади з щомісячною виплатою відсотків і iDepo (депозит оформляється через систему інтернет-банкінгу). По перших двох вкладах на зазначеному терміні буде відповідно нараховано 20,1% і 20% річних. Інтернет-вклад в залежності від періодичності виплати відсотків принесе вкладникові від 21% до 21,5% річних у гривні.

clip_image004

ВіЕйБі Банк з 25 червня знизив ставки у гривні за акційним 13-місячним депозитом "Відсотки щотижня" на 4/3/2 п.п. на терміні 2, 3 і 4 місяці відповідно. Тепер прибутковість на вказаних термінах складе 24%, 26% і 28% річних. Початкова ставка в перший місяць залишилася на колишньому рівні – 20% річних, а з 5-го по 13 місяць – на рівні 10% річних. Умови вкладу передбачають можливість дострокового розірвання депозитного договору без втрати відсотків за кожний повний період (місяць).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?