Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що вигідніше іпотека або оренда?

Думаю, багато хто з вас, цікавилися цією темою і не приходили ні до якого висновку, але все-таки, спробуємо внести деяку ясність в це питання.

Відомий факт, що ціни на нерухомість постійно зростають і відповідно зростають ціни на оренду приміщень як житлових, так і офісних в теж час терміни іпотечного кредитування збільшуються, що робить кредити на житло доступнішим тому збільшення терміну кредитування веде за собою зниження мінімального щомісячного платежу, що на руку безпосередньому споживачу.

Оренда все ще дешевше іпотеки, якщо розглядати щомісячний платіж, але варто взяти до уваги той факт, що орендна плата буде збільшуватися у зв’язку з збільшенням вартості нерухомості, а плата за кредитом може тільки зменшуватися або залишатися незмінною (в залежності від форми погашення кредиту).

 

Ще один плюс на користь покупки нерухомості в кредит – нерухомість, яку ви купуєте, переходить у вашу власність, в той час як орендована нерухомість такою і залишається. Якщо до всього врахувати проблему інфляції, то довгострокова іпотека виходить не такий вже і дорогий тому що падіння курсу гривні і долара США до речі теж, та ще й постійно зростаючі ціни на нерухомість роблять іпотечне кредитування вигідним для всіх, і для банку і в першу чергу для вас оскільки переплата, в кінцевому рахунку, буде мінімальною, якщо буде мати місце взагалі. З усього вищевикладеного не складно зробити висновок, що якщо ви маєте намір користуватися нерухомістю, скільки не будь тривалий час, але у вас немає коштів для купівлі її прямо зараз – має сенс задуматися про отримання іпотечного кредиту.
Зі слів експертів незабаром банки зможуть збільшити строк іпотечного кредитування до 35 і навіть 40 років. Нижче представлений рейтинг найвигідніших пропозицій на купівлю житла на первинному ринку.

Рейтинг найбільш вигідних кредитів на купівлю житла на первинному ринку*

 

Банк Ефективна ставка Перший внесок

У гривні

1 Ощадбанк 13,57% 30% 2 ОТП Банк 14,06% 20% 3 УкрСиббанк 14,58% 10%

В доларах США

1 ОТП Банк 12,06% 20% 2 Укргазбанк 12,97% 15% 3 УкрСиббанк 13% 10%

В євро

1 ОТП Банк 11,56% 20% 2 Ощадбанк 11,57% 30% 3 УкрСиббанк 12,5% 10% * Для порівняння було взято кредит $150 тис. строком на 30 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?