Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що таке платіжне доручення

Щоб не потрапити в халепу, фінансові структури вигадують різні способи підстраховки. Серед них – уважне вивчення платоспроможності клієнтів і, звичайно ж, поручительство. Останнє – найвірніший спосіб, який може запобігти неприємності. У 80 відсотках випадків співробітники банків вдаються до цього виду підстраховки.

Перш ніж заручитися словом тієї чи іншої людини, вони уважно перевіряють його платоспроможність. На нього заводять картотеку, де вказують його місце роботи і контактні адреси. За допомогою поручительства можна добитися таких цілей:

– Робити внески шляхом погашення відсотків і сплати податків;

– Перенаправляти фінансові ресурси з одного рахунку на інший (якщо, звичайно ж, це не протистоїть законам держави);

platezhnoe_poruchenie-286x300-Розплачуватися за певні види товарів і послуг.

Інакше кажучи, за допомогою платіжок клієнти фінансових структур здійснюють розрахункову діяльність. Щоб успішно користуватися такими послугами, потрібно враховувати такі критерії:

– Клієнт повинен мати свій особистий рахунок у банку;

– Якийсь капітал (проте, якщо в договорі мова йде про овердрафт, можна робити внески і без фінансових засобів).

У такому випадку гроші переходять від одного суб’єкта до іншого. Причому цей інший може бути як жителем тієї країни, де на його рахунок нарахували кошти, так і іноземцем.

Платіжки – це документ певної форми. Зазвичай їх впізнають під номером 0401060. В ході заповнення пакету документів потрібно перерахувати такі документи:

– Вид платежу;

– Дата нарахування і перерахування фінансових коштів;

– Точна назва документа;

– Мета платежу;

– Точна сума (прописом);

– Тип банківської операції;

– Друк і підписи позначених осіб.

Користувач банку може заповнити відповідний документ, не вдаючись до допомоги співробітників фінансових структур. А може і звернутися. Від терміну оформлення пакету документів до терміну приходу в банк не повинно пройти більше десяти днів – календарних днів, де вихідні теж враховуються.

Платіжки оформляють у чотирьох примірників. Підписи та печатки проставляють в обов’язковому порядку. Передача цього документа в фінансову структуру може здійснюватися як на папері, так і за допомогою засобів мультимедіа.

Перш ніж підписатися під тими або іншими документами, потрібно зважити всі «за» і «проти», ще раз хорошенечко переглянути умови договору і тільки після цього приймати остаточне рішення. Якщо навіть одна цифра в документі виявиться неправильною, ваші грошики опиняться на балансі фінансової структури. Щоб їх повернути, доведеться витратити на це чимало часу. Більш того, ці процедури не безкоштовні. Як показує життєва практика, багатьом клієнтам вони виходять в копієчку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?