Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що таке овердрафт.

Це, Блин, Небезпечна, Штука, Однак. Її придумали банки, цілком розумно грунтуючись на нашому невмінні планувати витрати і пекуче бажання зайняти до получки.

Кредит в нашому розумінні річ серйозна. А що таке овердрафт? Так, чуйний грошенят стрельнути ненадовго.

І втирають нам цю, з вигляду корисну «хрень», під самим пристойним приводом. Спочатку «господарі» заманюють під зарплатний проект. Гроші в касі зараз дійсно намагаються тримати якомога менше підприємств. Простіше завести співробітникам, не розуміючим що таке овердрафт, зарплатну картку і в належні терміни перераховувати туди необхідну суму. Але роботодавці тут не причому. Питання в тому, що розрахункові рахунки Ваших карт належать банкам, що випустив Ваші зарплатні картки. І ось вони раптом, просто тому що ти хороша людина, поповнюють цей рахунок на кілька тисяч (а то, дивись, і на кілька десятків тисяч) для того, щоб ти, любий друже, ні в чому не бідував і, якщо раптом тобі 59закортить , ні в чому собі не відмовляв. Типу не кредит дають, а так, перехопить.

Я не сперечаюся. Коли тобі з ранку неважливо, питання що таке овердрафт не варто. Безумовно, зручніше не клянчити у сусіда «сотку» на чекушку, а благородно жбурнувши касирці шматок пластику, взяти повноцінну 0,5 л!

Тільки от повернути доведеться ЯК ЗА ЛІТР. А це вже котить на беззаконня. І якщо той же сусід за таку пред’яву міг би обгребти сповна, то знайти в банці підходяще обличчя для лінчування якось важко. Чим, мля, і користуються шляхетні лицарі рубля і відсотка.

У будь-якому випадку моя рекомендація така. Збільште «овер» до максимуму, але знімайте його (причому повністю) лише тоді, коли збираєтеся бігти з коханкою в «Ріо-де-Жанейро».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?