Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що таке MasterPass і кому він може бути корисний.

Платіжна система MasterCard запустила в Україні сервіс цифрових гаманців MasterPass. У чому суть цього сервісу і чим він корисний користувачам? 

Керівник відділу розробки та впровадження карткових продуктів Альфа-Банк Україна

Masterpass – це надійний цифровий гаманець. З його допомогою зареєстровані користувачі можуть безпечно зберігати всі свої дані з банківських карт, будь-яких платіжних систем, а також швидше і зручніше розраховуватися в онлайн-магазинах. Користувачеві немає необхідності кожного разу вводити дані платіжної карти для оплати покупки онлайн.

Рішення платіжної системи запустити платформу цифрових платежів в Україні пояснюється тим, що наша країна на сьогоднішній день – найдинамічніший ринок електронної комерції в Європі. Так, зростання протягом 2015 року склав 35%.


Для розрахунків з Masterpass досить натиснути кнопку «Купити з Masterpass» на сайті або в мобільному додатку, де буде здійснена покупка. Після авторизації за допомогою номера мобільного телефону і пароля споживач може вибрати карту для оплати. 
Платформа також дозволяє зберігати адресу доставки, яку можна вказати при оформленні замовлення.

Розраховуватися з Masterpass в Україні вже можна на сайтах більше 2000 продавців.

Начальник відділу інтернет-банкінгу та соціальних мереж UniCredit Bank

Платформа MasterPass була запущена ще в 2013 році, і з цього часу вона постійно розвивається і вдосконалюється. Тепер черга дійшла і до України, що не може не радувати. Особливо цікаво, що запуск сервісу збігся за часом з глобальною програмою ребрендингу MasterCard.

За оцінкою самої платіжної системи, після запуску сервісу в кожній країні вони спостерігають щомісячне зростання платіжних операцій на 40%. Зрештою, це вигідно для всіх сторін: для клієнта платформа спрощує процес здійснення покупки, адже йому потрібно всього раз зареєструвати дані своєї карти, після чого він зможе безпечно розраховуватися нею. А для партнерів MasterCard новий сервіс – це збільшення транзакцій.

Так само MasterCard не забули і про програми лояльності: всі платежі через MasterPass зберігаються, і враховуватися в програмах, де бере участь ваша карта. Тут також можна простежувати історію своїх покупок. Але якщо потрібно сформувати повну виписку по карті, зробити це краще все-таки в особистому кабінеті вашого інтернет-банкінгу, так як там відображаються всі платежі і рух коштів по карті.

Цікаво, що в особистому кабінеті (masterpass.com.ua) можна додати карту не тільки MC, але і Visa, і навіть American Express.

У наступному році МС обіцяє запустити підтримку технології оплати MasterPass через NFC, але з огляду на все ще низьке проникнення мобільних пристроїв з підтримкою цієї технології, перспективи активного зростання виглядають неявними.

Запущений сервіс в Україні поки що тільки на початковому етапі. Так, мені не вдалося знайти повний список партнерів, які співпрацюють з MasterPass, але впевнений їх перелік буде збільшуватися і стане доступний незабаром.

Що можна сказати однозначно, так це те, що це позитивний для ринку сигнал готовності світових фінансових гравців розвивати співпрацю і впроваджувати нові технології на нашому ринку. І так, можна розглядати MasterCard c MasterPass як гравця з великим відривом у порівнянні з PayPall і Visa з їх VisaCheckout.

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?