Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що таке дебетова картка.

Відповідь проста. Це по суті ВАШ ГАМАНЕЦЬ, замінений на пластикову карту, з якої Ви можете знімати гроші в банкоматах і якої Ви можете розплачуватися там, де є відповідні термінали (супермаркети, автозаправні станції тощо).

У цьому випадку банк відкриває Вам рахунок і видає картку. Але грошові кошти на карті цілком ВАШІ. Ви їх вносите на карту через приймальні банкомати або Ваша бухгалтерія перераховує на цей рахунок чесно зароблені Вами «тугрики» (тоді це буде ще і зарплатна картка ).

Відповідь у принципі зрозумілий, але для нас цікавіше питання не що таке дебетова карта, а як вона нам (тобто тим, кому реально зараз потрібні гроші ) може стати в нагоді.

Розглянемо, чим вона «хренова» і чим вона може бути корисною.

Спочатку гарні новини!

Навіть якщо Ви потрапили в чорний список боржників банку, дебетову карту Вам все одно видадуть. Це в інтересах кредитної організації.

Якщо у Вас є діючий рахунок у якому б то не було банці, і по ньому йде рух грошових коштів, Вам рано чи пізно буде запропонований кредитний ліміт , незалежно від того, яка до цього у Вас була кредитна історія .

У зв’язку з цим рекомендую відкрити собі дебетовий рахунок в сторонньому банку і НЕГАЙНО переводити туди свої зароблені гроші. Банк не запитує, що таке дебетова картка. Він бачить, що рахунок ПРАЦЮЄ, гроші НАДХОДЯТЬ, і через деякий час запропонує Вам свою кредитну лінію.

Це деякий ліміт грошових коштів банку (понад Ваших, наявних на рахунку), яким Ви можете скористатися, але в наслідку повернути, природно з відсотками. Але, адже в житті реально можуть трапитися ситуації, коли Вам Терміново потрібні будуть гроші. І не просто похмелитися, а, приміром, хлібця купити.

Приказка вірна: від тюрми, та від суми …61

Користуватися кредитною лінією, відкритою в тому ж банку, куди переводиться Ваша зарплата, НЕБЕЗПЕЧНО, як раз тому, що погашати кредит банк буде без Вашої згоди, скориставшись, що перераховуються Вам, заробленими коштами. У банків Є таке право.

І послухайте мою пораду. Якщо у Вас зараз відносне фінансове благополуччя, постарайтеся описаним вище способом розкрутити кілька дебетових рахунків, збільшивши ліміт до максимуму.

Тільки не здумайте знімати з них кошти понад ліміт (тобто брати в кредит), якщо дійсно не буде на то крайньої необхідності. Це як відкладені на «чорний день» грошики. Їх витрачати НЕ МОЖНА, але при гострій необхідності скористатися буде можна.

Адже що таке дебетова карта, якщо з неї не можна зробити кредитну.

Далі про мінуси. Він в принципі один. Це велика спокуса скористатися лімітом в не критичній ситуації. На цьому якраз і відіграє банк, пропонуючи нам просто взяти ЛЕГКІ гроші.

Як з цим боротися я не знаю, тому що частенько сам не вмію тримати себе в руках. Як я вже говорив, найстрашніша, непримиренна і кривава боротьба – це боротьба з самим собою. Цьому Ви повинні навчитися САМІ. Все інше читайте на сторінках нашої газети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?