Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що робити, якщо ваша карта втрачена або заблокована за кордоном?

Збираючись у відпустку, сучасному мандрівникові потрібно подбати не тільки про зібраний валізі, але й про те, щоб його банківські карти безвідмовно працювали в будь-якій точці світу.

По-перше, не завадить повідомити банку про майбутню поїздку. У такому випадку ваша картка не буде заблокована через підозрілі операцій. Справа в тому, що якщо 350 днів у році операції по вашій карті здійснюються в межах Києва і області і раптово інформація про транзакції приходить з Домінікани, це може викликати у банку підозри в шахрайстві. Правда багато банків ставляться до цього спокійно, і не роблять відмітки про закордонні поїздки своїх клієнтах.

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від проблем з картою – випустити додаткову картку до свого рахунку. У такому випадку, якщо основна картка буде заблокована, ви легко зможете розплатитися додатковою.

Обов’язково дізнайтеся чи є в країні, куди ви вирушаєте офіси та банкомати вашого банку. Наприклад, у багатьох європейських банків безліч офісів по всьому світу. Звичайно, якщо ваш рахунок відкритий в українському підрозділі і в іноземному відділенні вам навряд чи нададуть серйозну підтримку, але зв’язатися з головним офісом з їх допомогою все-таки буде легше.

Є ще кілька способів вийти зі скрутного становища. Наприклад, якщо карта була заблокована через підозрілі операції, клієнт може попросити банк на час розблокувати картку і оплатити потрібні покупки. Якщо ж карта була втрачена, після дзвінка в банк її заблокують вже назавжди. У такому випадку потрібен її перевипуск.

Якщо ваш рівень англійської дозволяє більш-менш стерпно говорити з іноземцями, можна спробувати замовити екстрений випуск карти через міжнародний центр обслуговування Visa або Mastercard. Телефон ви можете дізнатися будь-якому відділенні будь-якого банку по всьому світу. Фахівці центру зв’яжуться з вашим банком і доставлять кур’єром нову карту. Послуга ця платна і буде оплачуватися відповідно до тарифів вашого банку. Цей варіант підходить для тих клієнтів, яким карта потрібна терміново, наприклад, для оплати гостинці або квитків.

Телефони центрів обслуговування можна знайти тут:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?