Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що робити якщо пропали цінності з банківської комірки?

У разі, якщо пропали цінності з банківської комірки, необхідно негайно повідомити співробітників банку і звернутися до міліції. Як правило, використання банківської комірки передбачає укладення договору, надання індивідуального банківського сейфа, що не охороняється банком, передбаченого статтею 971 Цивільного кодексу України. Має місце оренда сейфа, при якій банк не контролює його вміст і, відповідно, не відповідає за збереження цінностей, що знаходяться в сейфі.

Повернути зниклі цінності або відшкодувати шкоду можна лише у випадку, якщо до кримінальної відповідальності будуть притягнуті особи, що ними таємно заволоділи (наприклад, самі ж співробітники банку). В іншому випадку, ви будете повинні в судовому порядку доводити факт порушення банком умов договору (наприклад, порядку відкриття сейфа у Вашу відсутність) і розмір збитку. Слід врахувати, що вміст сейфа ніяк не контролюється, тому підтвердити не тільки розмір, але навіть сам факт пропажі надзвичайно складно.

big

Єдиним ефективним способом убезпечити себе від пропажі з банківської комірки є укладення договору про надання сейфа, при якому банк контролює вміст і відповідає за його збереження.

Звертаєте увагу на зміст договору з банком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?