Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що робити, якщо банк відмовляється достроково повертати депозит в іноземній валюті?

Дійсно, повернення депозиту регламентоване на підзаконному рівні, і потрібно, в першу чергу, пробувати повернути вклад саме в рамках даної процедури. Банк зобов’язаний зареєструвати Вашу заяву, розглянути і надати результат розгляду письмово незалежно від того, позитивний він чи негативний.

Разом з тим, кожен комерційний банк залишає за собою право більш детально врегулювати питання, що стосуються відкриття та закриття депозитних вкладів. Дуже часто такі «врегулювання» йдуть врозріз з нормативними актами. Так, відповідно до внутрішньої Інструкцією Банку «Про розірвання договору депозиту фізичною особою» забрати депозитний вклад в Банку Ви зможете, звернувшись до

clip_image001

співробітника у відділенні банку, який сам оформить стандартну заяву і відправить її на розгляд керівництву в головний офіс банку. Зазвичай, на протязі трьох днів рішення має бути прийняте.

Варто згадати, що кожна прийнята і зареєстрована банком заява повинна мати копію, яка залишається у Вас на руках в якості письмового підтвердження. Точно так само кожна відмова співробітника або посадової особи банку, у виконанні юридично значущої дії на Ваше прохання, повинне бути надане у письмовій формі, щоб у разі виникнення спору у Вас були докази для звернення до суду з метою захисту своїх прав.

Також слід при наступному візиті в банк прийти зі свідками, чиї свідчення можуть додатково підтвердити в суді юридичні дії, відповіді, аргументацію співробітників відділення на Вашу заяву про повернення депозиту.

Паралельно з процедурою повернення коштів з депозитного рахунку в рамках інструкції варто написати офіційне звернення в головний офіс банку, коротко виклавши виниклу ситуацію, прохання про сприяння в поверненні депозиту в іноземній валюті , а також про додатковий контроль з боку керівництва головного офісу у вирішенні даного питання. Таке звернення рекомендується відправити листом з повідомленням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?