Новини світу кредитування та банківських послуг.

Що робити, у випадку якщо банкомат забрав карту за межами країни?

1. Клієнту необхідно зателефонувати в центр обслуговування клієнтів і заблокувати карту. Клієнт також може заблокувати карту через інтернет сервіс банку, якщо має до нього доступ.

2. Оператор порекомендує звернутись в банк-одержувач для уточнення можливості отримання банківської пластикової картки, вилученої з банкомату.

3. Якщо вилучити карту неможливо, то оператор рекомендує заблокувати її остаточно.

4. Клієнт може отримати переказ від родичів по системі миттєвих переказів.

Коментує прес-служба ПриватБанку :

Принципи допомоги клієнтам практично не змінюються, навпаки, на звернення клієнтів з-за кордону ми реагуємо ще швидше, ніж зазвичай, так як для клієнтів з-за кордону швидкість дозвону 10 сек (для інших – 30).

Куди дзвонити в першу чергу?

В першу чергу карту звичайно ж потрібно заблокувати, щоб не допустити користування нею третіми особами. Клієнт завжди може звернутись в контактний центр за спеціальним номером, який розміщений на звороті самої карти.

Як отримати гроші?

clip_image001

Фахівці контакт-центру допоможуть не тільки заблокувати карту, але і вивести гроші з втраченої картки на іншу активну, якщо така є в наявності.

Якщо немає другої карти, можлива допомога в перерахуванні коштів на карту родича або знайомого і далі, ця людина може відправити клієнту грошовий переказ. З родичем або знайомими може зв’язатись співробітник контакт-центру. Ну а якщо карта все -таки знайшлась, то клієнт може знову звернутись зручним способом в банк і статус блокування буде знято. І картою клієнт зможе користуватися відразу ж.

Як можна отримати нову карту?

Якщо ваша поїздка затягується, є можливість замовити доставку нової карти. Ця послуга надається як самим банком так і входить в перелік послуг від платіжних систем. Ця послуга дорога, але бувають випадки, що краще заплатити 200 доларів , ніж переривати важливу поїздку або цікавий відпочинок.

Для того, щоб замовити таку послугу, достатньо звернутись в кол-центр свого банку. Карту доставлять протягом 2-3 робочих днів (термін залежить від країни та міста доставки).

Як можна отримати готівку без карти?

Якщо поїздка коротка і немає необхідності в новій карті, ви можете замовити послугу екстреної видачі готівки. Ця послуга надається теж через кол-центр банку або платіжної системи.

Оператор зв’яжеться з банком, отримає дозвіл на таку операцію. Після цього підбере найближчий до Вас пункт видачі термінових переказів. І справить операцію, забезпечивши вас докладними інструкціями.

Ще одна порада

На кожному банкоматі вказані телефони та інші контактні дані банку, який встановив банкомат. В нашій практиці є випадки, коли клієнти звертались в банк – власник банкомату. І співробітники банку йшли назустріч нашим клієнтам, діставали карту і після належної верифікації повертали карту власнику.

І найголовніша порада

Вирушаючи в подорож, подбайте про те, щоб у вас було кілька карток. І лежали вони в різних місцях. Наприклад, одну, без грошей на балансі, покладіть у валізу. Тоді якщо Ви позбудетеся головній картки, у вас буде запасний варіант.

Зверніться в банк, і вам допоможуть перевести гроші на цю «запасну» карту і активувати її.

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?